Elversberg – Mohuč 2:2 (7:8 po pen.) | Carl Zeiss Jena – Kolín nad Rýnem 1:1 (2:4 po pen.) | Mannheim – Frankfurt 2:0 (kon.)
SV Meppen – Hertha 0:1 (kon.) | Münster – Wolfsburg 1:3 (po pr.) | Türkgücü Mnichov – Union Berlín 0:1 (kon.)
Braunschweig – Hamburg 1:2 (kon.) | Würzburger – Freiburg 0:1 (kon.)
Preussen Münster
1:3 (0:0)
VfL Wolfsburg
Neděle 08.08.2021, 15:30 • Preußenstadion (Münster) [Kapacita: 14 300] • Německý pohár • 1. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:14:10)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 4:11. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 25:14.

Dnešní utkání je za námi. Hosté nakonec poráží podle papírových předpokladů Preussen Münster 1:3 po prodloužení a postupují do dalšího kola německého poháru.

Domácí však od začátku utkání hráli skvělý fotbal, načež se v 74. minutě dokonce dokázali dostat do vedení, když se po rohovém kopu prosadil Hoffmeier. Už už to vypadalo, že domácí udrží stav 1:0 a postoupí dále, ale hosté v 90. minutě dokázali vyrovnat zásluhou Brekala. V prvním poločase prodloužení domácí mohli udeřit a vzít si své vedení zpět, ale to by musel nový muž na trávníku Bindermann překonat tváří v tvář brankáře hostů Casteelse. Hosté poté ve 103. minutě udeřili podruhé, když se po rohovém kopu prosadil nejlepší střelec Wolfsburgu v minulé sezóně Weghorst. Poté se domácí snažili o vyrovnání, ale nakonec se jim to nepodařilo. Ba naopak ve 120+1. minutě dostali ještě třetí branku o kterou se postaral pravý obránce hostů Baku.

120+3
    120+1. Ridle BAKU - 1:3

120+1
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají ještě jednu branku a vedou tak 1:3! Gerhardt poslal do vápna přízemní centr z levé strany hřiště, který skončil na vzdálenější tyči u úplně volného RIDLE BAKUA, který následně neměl problém míč poslat do odkryté branky.

120
    Už nám běží poslední minutka prodloužení, a tak to nakonec vypadá, že do dalšího kola německého poháru postoupí favorizovaný Wolfsburg.

118
    Wegkamp dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

117
    Domácí se ještě ze všech sil snaží o vyrovnání, ale hosté momentálně skvěle brání a svého soupeře nepouštějí do větších šancí.

115
    Holtby to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus jí zhruba o metr minul.

114
    Domácí budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře. Faulu se dopustil Gerhardt.

114
    Domácí se po delší době dostali s míčem na polovinu soupeře.

113
    Baku napřáhl ke střele z hranice vápna. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.

111
    Schauerte se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.

110
    Baku hledal přihrávkou do vápna Mehmediho, ale míč nakonec skončil jen v moci Schulzeho.

109
    Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

107
    Schlager vyslal na branku střelu zhruba z patnácti metrů. Jeho pokus však Schulze dokázal chytit do svých rukavic.