HC Slavia Praha
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Litvínov
Úterý 10.08.2021, 12:30Přípravné zápasy juniorů

Ode mě je to pro dnešní zápas vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:51:11)

Slávisté v dnešním přípravném zápase proti Litvínovu vítězí 1:0! Jediný gól utkání vstřelil ve 12. minutě Stejskal. V průběhu celého zápasu bylo k vidění enormní množství faulů a následných vyloučení. Litvínov v závěru utkání vsadil na hru bez gólmana, ani tak však hosté branku nevstřelili a domácí tak mohou slavit.

59:30
    Litvínov jde do hry bez brankáře!

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

56:38
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Malínek – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Beran – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Slavíček – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kroupa – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Filip – 2 min., hrubost).

54:25
    Pittr fantasticky zasáhnul proti nepříjemné střele jednoho z hráčů Litvínova.

54:00
    Iljuk vyrazil osamocen na brankáře Pittra, o puk ho ale na poslední chvíli obral Jokl a z nadějné šance tak nic nebylo.

50:58
    Kuracina nabral rychlost a najížděl na brankáře, mezi čtveřicí hostujících hokejistů ale neměl šanci.

50:53

50:10
    Krátce po polovině třetí třetiny je stav stále stejný -- červenobílí drží tenké vedení 1:0.

49:18
    Labuzík ve velké šanci selhal, zblízka trefil pouze betony brankáře.

48:53
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Skoupý – 2 min.).

47:20
    Litvínov je pod tlakem, hosty ale zatím drží nad vodou Čermák.

46:55
    Kuracina na brankáře Čermáka vyslal tvrdou střelu, kterou však gólman vyrazil betony.

46:10
    Dlouho se hraje bez přerušení, ale ani jedna ze stran si žádnou výraznější šanci nevypracovala.