Cheb – Kadaň 0:0 (*18:00) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:5 (2:3 po s.n.)
Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kolín – Benátky n/J 5:1 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Rakovník – Chomutov 3:2 (kon.)
Sparta – Motor ČB 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (po pr.) | Klatovy – Příbram 8:3 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Poruba 2011 1:2 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 9:2 (kon.)
Vrchlabí – Slavia 3:2 (kon.) | Poprad – Havířov 6:3 (kon.) | Šumperk – Přerov 2:3 (po pr.)
Sokolov – Tábor 7:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 7:0 (kon.) | Třebíč – Znojmo 2:1 (2:0 po s.n.)
Spišská N. Ves – Cracovia 1:2 (kon.) | Děčín – Letňany 0:7 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 9:2 (kon.)

59:00
    Domácí zkoušejí hru v šesti, brankář je na střídačce.

53:27
    Oddechový čas pro hosty.

53:27
    Domácí jdou do tří. Petr Šidlík (MBL) nedovoleně bránil.

52:14
    V pěti se dlouho nehrálo, se vylučuje. Na dvě minuty za podrážení byl vykázán Mitchell Fillman (MBL).

Současné vyloučení na obou stranách. Tomáš Mertl (PLZ) a Jan Stránský (MBL) dostali menší tresty. Hraje se čtyři na čtyři.

45:41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Parádní plzeňský únik znamená, že Západočeši znovu vedou. VOJTĚCH BUDÍK si najel přímo před brankáře a dopravil kotouč do levého zadního rohu. Bez asistence.

38:51
    Domácí hráli v šesti, budou se tak muset bránit. Dvouminutový trest odjel odpykat Oscar Flynn (MBL).

36:26
    Další vyloučení hostů. Za podrážení dostal dvě minuty Dominik Graňák (PLZ). Středočeši tedy mají možnost pokračovat ve svém nátlaku před plzeňským brankářem.

34:15
    Naprosto zbytečný faul ze strany Viktora Langa (PLZ), který v kruhu podrazil jednoho z Bruslařů. Středočechy tak čeká další přesilová hra.

31:26
    Síly na ledě se vyrovnávají. Pavel Pýcha (MBL) byl vykázán na dvě minuty za hákování.

30:32
    A zároveň se také vylučuje. Menší trest za sekání byl vyměřen Davidu Jiříčkovi (PLZ).

30:32
    Série šancí Bruslařů, nejprve vystřelil Claireaux, po něm ještě jeden z Bruslařů, ale přes skrumáž před bránou puk do sítě nepropadl.

25:30
    Domácí se dostali do úniku dva na jednoho, Jan Stránský ale v rozhodující chvíli na Dominika Pavláta nevyzrál, přesilovka Plzně pokračuje za stavu 1:1.

24:24
    Za podrážení dostal dvě minuty Mário Lunter (MBL).

22:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí však v tlaku po Flynnově neproměněné šanci pokračovali, k puku si najel VALETIN CLAIREAUX, který jej nasměroval za Pavlátova záda. Asistence: David Moravec, Oscar Flynn.

20:57
    Plzeň měla velkou šanci, kterou na poslední chvíli uhasil Pavel Pýcha, jenž svou hokejkou vyškrábl kotouč z brankoviště. Svým tělem ještě posléze vyviklal branku ze své konstrukce, takže se přerušila hra.

20:10
    Utkání sleduje 365 diváků.

18:16
    První vyloučení na straně domácích. Za nedovolené bránění dvě minuty pro Ondřeje Najmana (MBL).

18:08
    Puk je v posledních minutách častěji v útočném pásmu Plzně. Jakub Kindl před malou chvílí vystřelil, jenže kotouč trefil Gustafa Thorella velmi nešťastně, na ledě je poměrně dost krve, která z útočníka tekla i cestou na střídačku. Minimálně několik dalších minut tak plzeňský hráč stráví na ošetřovně.

13:34
    Jasná gólová šance. David Bernad přihrál od pravé tyče na Marise Bičevskise, jenže lotyšský útočník nezvládl zakončit do prázdné brány.

07:35
    Menší trest za hákování dostal Sebastián Malát (PLZ).

01:35
    Čekalo se, že David Bernad pošle puk svým spoluhráčům, kteří už si najížděli do útoku, jenže boleslavský obránce namířil kotouč přímo do vlastní branky, propadl tam kolem Krošeljova betonu. Domácí si tak vstřelili vlastní gól. Oficiálně byl však připsán LUDWIGU BLOMSTRANDOVI. Bez asistence.