Cheb – Kadaň 0:0 (*18:00) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:5 (2:3 po s.n.)
Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kolín – Benátky n/J 5:1 (kon.)
K. Vary – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Rakovník – Chomutov 3:2 (kon.)
Sparta – Motor ČB 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:2 (po pr.) | Klatovy – Příbram 8:3 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 2:1 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Poruba 2011 1:2 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Kobra 9:2 (kon.)
Vrchlabí – Slavia 3:2 (kon.) | Poprad – Havířov 6:3 (kon.) | Šumperk – Přerov 2:3 (po pr.)
Sokolov – Tábor 7:1 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 7:0 (kon.) | Třebíč – Znojmo 2:1 (2:0 po s.n.)
Spišská N. Ves – Cracovia 1:2 (kon.) | Děčín – Letňany 0:7 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 9:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 12.08.2021, 18:00 • Škoda aréna, Šumperk • Přípravné zápasy

To je z toto textového přenosu vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:30:43)

Zápas je u konce. Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky v rychlém sledu. Jako první se prosadil Denis Kindl a hned z následující akce srovnal Tobiáš Kuchta. Do konce třetí třetiny už se nic nebezpečného nestalo a zápas se dostal do prodloužení, ve kterém se radovali hosté. Ondřej Ševčík dostal pas za šumperskou obranu a jeden na jednoho si poradil s Martinem Holíkem.

61:01
    Přerov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Prodloužení tři na tři je samozřejmě strašně rychlé a rozhodují maličkosti. Chyby v rozehrávce využil Jan Svoboda a rychlým pasem vyslal ONDŘEJE ŠEVČÍKA do samostatného úniku. Ten v souboji s Holíkem uspěl a zápas končí lépe pro hosty z Přerova. Asistence: Jan Svoboda.

60:01

Po krátké pauze začne prodloužení.

60:00

59:50
    Ani pokus Černého nevyšel a tento duel zamíří do prodloužení.

58:43
    Draci se pokusili utkání rozhodnout. Všechno jejich snažení ale končí v lapačce Michala Postavy, který v dnešním zápas držel svůj tým ve hře, když se nedařilo.

58:06

57:47
    Šumperští se sice drželi dlouho v útočném pásmu, ale Postavu nedokázali ohrozit.

56:40
    Tahle přesilovka nezačala pro Draky nejlépe. Nejprve Přerov vyhodil puk, a poté se Šumperk sám vyhostil z pásma nepřesnou přihrávkou na modré.

56:06
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Indrák – 2 min., podrážení).

54:37
    V další střelecké příležitosti byl Matěj Novák. Bohužel pro něj, mu puk úplně nesedl na čepel a pokus mířil těsně vedle!

53:49
    No ale teď dostal Jakub Kubeš přihrávku na modrou čárou a vjel úplně sám na šumperského brankáře. Draci špatně vystřídali a díky Holíkovi z toho nepadl další gól.

52:36
    Zápas se dostal do stavu, kdy se ani jeden z týmu nedokáže udržet déle na kotouči a hra se přesouvá ze strany na stranu.

52:08

50:52
    Jan Süss málem přidal další branku na svůj účet. Holík proti jeho střele vytasil pravý beton.

51:20

Michal Krobot

Branky a nahrávky: 13. Hrachovský (Spratek), 46. Kindl (Vildumetz, Žálčík) – 33. Süss (Kubeš, Indrák), 47. Kuchta (Dvořák, Ševčík), 62. Ševčík (Svoboda)

DRACI PARS ŠUMPERK: Holík (Mokry) – Drtil, Pěnčík (A), Hrachovský, Rutar, Řezáč, Dudycha, Viktorin – Scheuter, Kindl, Žálčík – Vachutka (A), Vildumetz, Macuh (C) – Kratochvíl, Kohút, Kučera – Antoníček, Spratek, Horký.
    HC ZUBR Přerov: Postava (Žurek) – Hrdinka, Kubeš (A), Ševčík, Seemann, Černý (C), Gréč, Hanák – Svoboda, Indrák, Süss – Kuchta, Dvořák (A), Novák – Štíbr, Kolařík, Dobša – Brázda.

Rozhodčí: Klepetek – Kašpar, Markovský.