Jungadler Mannheim – K. Vary 0:3 (kon.) | Kölner Haie – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Kölner Haie
0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 12.08.2021, 15:00 • Karlovy Vary, tréninková hala KV Areny • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Konec zápasu. (17:15:45)

59:16
    Boleslav oslabení přežila a už ji nic nezastaví na cestě za třemi body.

57:16
    Šance pro Kolín ještě kosmeticky upravit skóre. Na dvě minuty za sekání je vyloučen boleslavský Petr Šíma,

55:10
    Kolín hraje v plném počtu

53:10
    Početní výhoda pro Mladou Boleslav. Tropmann zahrál vysokou holí a odsedí si dvouminutový trest.

43:40
    Kolín ale přesilovou hru nevyužil a stále ztrácí čtyři branky.

41:40
    Kolín si na začátku třetí třetiny zahraje přesilovou hru, vyloučen je Jasečko na dvě minuty za sekání.

40:01

40:00

36:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    S Kolínem už to nevypadá dobře, čtvrtý gól Boleslavi přidal KAREL KŘEPELKA! Asistence: Petr Šíma.

35:45
    Středočeši odskakují už do třígolóvého vedení, podruhé v krátké době se trefuje DOMINIK BROUČEK! Asistence: Vojtěch Polák

33:59
    Boleslav vede už o dvě branky, prosazuje se DOMINIK BROUČEK! Asistence: Karel Křepelka Martin Snášel.

27:53
    A další trest pro Kolín. Rok Gaidel potrestán dvěma minutami za podrážení.

25:28
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Simon – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Kölner Haie (Bartuli – 2 min., nedovolené bránění).

23:35
    Kolínští dostanou šanci srovnat v přesilové hře. Na dvě minuty za vražení na hrazení vyloučen Vojtěch Polák

20:01

20:00

18:13
    Boleslavští potřebovali jen osm sekund na to, aby početní převahu využili, když se trefuje VOJTĚCH POLÁK! Asistence: Tomáš Dlask

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 19. Polák (Dlask), 34. Brouček (Křepelka, Snášel), 36. Brouček (Polák), 37. Křepelka (Šíma)

Kölner Haie: Lunemann }Willersched, Jona – Korus, Mayr, Schmidt, Ribnitzky, Tropmann, Grunewald, Grasmik, Lipchander, Salter, Van der Ven, Bartuli, Steck, Forsbach, Bürfent, Büsing, Weissberger, Pischoff, Bach, Adam, Gaidel, Sivic, Dobrovolskij.
    BK Mladá Boleslav: Krinwald (Stuclík, Král) – Filip, Hron, Hrouda, Jasečko, Křepelka, Moravec, Němec, Vacík, Rajgl, Broš, Brouček, Dlask, Hamršmíd, Hašlar, Hruška, Plíšek, Polák, Simon, Snášel, Sulík, Šíma, Václavík, Závora.