Sparta – Mountfield HK 1:2 (0:1 po s.n.) | Slavia – Pardubice 3:0 (kon.) | Motor ČB – Olomouc 2:5 (kon.)
K. Vary – Třinec 7:0 (kon.) | Sparta – Motor ČB 6:1 (kon.) | Slavia – K. Vary 6:2 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 6:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 1:4 (kon.)
HC Sparta Praha
6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 13.08.2021, 17:00 • Malá hala • Billa Cup • Skupina A

V Malé hale máme hotovo! Motor i ve svém druhém střetnutí na turnaji šel do vedení jako první, nakonec ale duel opouští s porážkou. Sparta si spravila chuť po ranní těsné porážce proti Hradci Králové. (18:27:04)

43:22
    Sparta právě vstřelila branku!
    Necelé dvě minuty před koncem ještě vítězství Pražanů pojišťuje ADAM KURKA, pro kterého je to už druhý přesný zásah v zápase – 6:1! Asistence: Daniel Novotný.

30:01

30:00

29:20
    Sparta kráčí za svou první výhrou na turnaji, čtyřicet sekund před koncem druhé třetiny dává svému celku pohodlný čtyřgólový náskok ADAM KURKA – 5:1! Asistence: Tadeáš Trachta.

15:22
    Raketový vstup do prostředního dějství z dílny pražské Sparty! Budějovice prohrávají už o tři branky, a to díky zásahu ADAMA DUFKA – 4:1! Asistence: David Hrubý.

15:01

Souboj dvou ráno poražených týmu zahájily lépe Budějovice, Sparta se ale poté prosadila hned třikrát za sebou a do druhé třetiny si odnáši dvoubrankový náskok. Jak se duel bude vyvíjet dál?

15:00

10:48
    Holešovičtí mladíci se ujímají dvoubrankového náskoku, do kterého je svým přesným zásahem poslal TOMÁŠ HLINKA – 3:1! Asistence: František Netušil.

07:13
    Sparťané přetavují delší pasáž strávenou v útočném pásmu v další branku a otáčí skóre! Gól dal DAVID HRUBÝ – 2:1! Asistence: František Netušil.

03:44
    Na odpověď jsme ale nečekali vůbec dlouho, po přesilovkové trefě domácích máme v Malé hale znovu srovnáno! Autorem branky je TADEÁŠ TRACHTA – 1:1! Bez asistence.

01:28
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Jihočeši vstoupili do utkání dobře, po chybě domácí obrany přetavili situaci dva na nikoho v první gól! Prosadil se JAN RIZÁK – 0:1! Bez asistence.

00:01

HC Sparta Praha: Sádlo J., Tvrzník – Adamec, Malinek, Němec, Žukovský, Cichoň, Kurka, Vaněk, Novotný, Netušil, Šadrin, Příhodová, Hlinka, Sádlo V., Trachta, Dufek, Hrubý, Hust, Filip.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 4. Trachta, 8. Hrubý (Netušil), 11. Hlinka (Netušil), 16. Dufek (Hrubý), 30. Kurka (Trachta), 44. Kurka (Novotný) – 2. Rizák

Banes Motor České Budějovice: Brož, Klimeš – Dušák, Matějka, Kasanda, Konzal, Šrámek, Schmied, Marek, Mařík, Vávra, Rizák, Muška, Kinter, Vazač, Král, Šindelář.