Olomouc – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 0:2 (kon.) | Karviná – Zlín 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Sparta 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:2 (0:1)
SK Slavia Praha
Sobota 14.08.2021, 16:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 4. kolo

Ode mě je to vše, hezký zbytek víkendu. (18:00:31)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:11.

Utkání končí, Slavia si odváží tři body za vítězství 2:0. Do vedení se v Lokotrans aréně dostali domácí, ale sudí odvolal Skalákovu trefu kvůli faulu. Skóre se pohnulo v šestatřicáté minutě, kdy Šedovu hrubici potrestal Jan Kuchta. Krátce před přestávkou bylo pro Boleslav ještě hůře, červenou kartu obdržel Vojtěch Smrž. Ve druhém poločase už byla převaha sešívaných výraznější. Nakonec se hosté dočkali ještě jedné trefy, v třiaosmdesáté minutě se prosadil střídající Ivan Schranz.

90+4

90+3
    Slavia už utkání jen dohrává. Hosté si vyměňují balon na vlastní polovině, do kombinace se zapojuje také brankář Ondřej Kolář.

90+2
    Do ochozů si dnes našlo cestu 3 712 diváků.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Po souboji Plechatého s Ekpaiem ještě sudí Zelinka komunikoval s kolegou u videa kvůli potenciální penaltě, ale nakonec dal Kolářovi pokyn k rozehrávce.
    89. Matějovský krásně vyslal Douděru, ten si na Koláře nepřišel

89
    Nakonec se to přeci jen povedlo, když Matějovský povedeným obloučkem našel Douděru, ale tomu se zakončení nepodařilo podle představ.

88
    Utkání už se spíše dohrává. Mladá Boleslav se ještě snaží vymyslet něco zajímavého ale už jí schází fyzické i psychické síly.

87
    Stanciu se pokoušel narýsovat zajímavou kolmici pro Tecla, ale jeho přihrávka byla až příliš razantní a skončila pouze u Šedy.

86
    Žlutou kartu dostává Jakub Hromada (SK Slavia Praha).

85
    Do konce utkání zbývá odehrát už jen několik minut. Pokud se nestane malý fotbalový zázrak, Slavia si dnes z Mladé Boleslavi odveze tři body.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ibrahim Benjamin Traoré, přichází Jakub Hromada.
    83. Ivan SCHRANZ - 0:2

83
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí už hodně otevřeli hru, čehož Slavia krátce před koncem druhého poločasu využila. Na dlouhý pas si za obranu naběhl IVAN SCHRANZ a zvýšil na 2:0. Šeda si sice na balon sáhl, ale jeho cestě do sítě už nezabránil.

82
    Plechatý šel zbytečně do kličky, načež o balon přišel. Madsen se snažil trestat okamžitou střelou, ale trefil pouze blokujícího Suchého.

81
    Fila se už poněkolikáté až příliš mazlil s balonem místo toho, aby jej poslal před branku, kde číhal dva jeho spoluhráči. Slávisté ho přečíslili a odzbrojili.