Frýdek-Místek – Slovácko B 1:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Rosice 0:1 (kon.) | Blansko – D. Benešov 3:1 (kon.)
Kroměříž – Ostrava B 4:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 2:0 (kon.) | Vrchovina – Vratimov 1:1 (kon.)
FK Blansko
3:1 (1:0)
FC Dolní Benešov
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Údolní, Blansko • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (18:55:59)

Blansko zvládlo svůj domácí zápas vyhrát a ze zápasu si odnese 3 body. Do vedení se domácí dostali zásluhou kapitána Machálka ve 22. minutě. V první půlce více gólů nepadlo, ale hned na začátku druhé půlky padly hned dva góly. Prvně navyšoval v 46. minutě znovu kapitán Machálek, pak o minutu později snižoval po rohovém kopu Blahuta. Třetí branka domácích pak padla v 75. minutě. V utkání dostal červenou kartu Dominik Blažík, který tak vynechá minimálně jedno další utkání.

90+3

90+3
    Individuální akce Machálka dnes hattrickem neskončí.

90+3
    Sudí už sleduje hodinky, na míči je domácí Blansko.

90+2
    Tulajdan získal faul na polovině hřiště a domácí nebudou spěchat s rozehrávkou.

90+1
    Před blanenskou střídačkou byl faulovaný kapitán Blanska Tomáš Machálek.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Hosté se snaží rychle dostat na polovinu soupeře, ale brání jim v tom dobrá obrana domácích a vlastní nepřesnost při snaze si přihrát.

88
    Dolní Benešov rozehrával roh, ale centr si do rukavic sebral Petr Nešetřil.

86
    Marcel Hladký zkusil vystřelit na Filipa Chvěju, ale ten byl připraven a míč si sebral do rukavic.

84
    Posledních 6 minut základní hrací doby tak budou hosté hrát přesilovku, kdy mají v poli o hráče navíc.

83
    Dominik Blažík se pomstil na jednom z hostujících hráčů ostrým skluzem poté, co sudí nezapískal zákrok na jednoho z jeho spoluhráčů.

82
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Feik, přichází Pyš.

80
    Mach přihrával při brejku na Alexu, ale ten si s míčem nerozuměl a o příležitost skórovat příšel.

76
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Labuda.
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Koňařík, přichází Sobek.
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Minařík, přichází Alexa.

75
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Blansko navyšuje své vedení! Jeden z domácích pohlídal míč pro MARCELA HLADKÉHO a ten svou střelou poslal Blansko do dvougólového vedení!

74
    Marek Mach mohl využít podklouznutí jednoho z obránců Dolního Benešova. Objevil se sám před brankářem Chvějou, ale rozhodl se místo střely pro přihrávku na Tulajdana, kterého svou nahrávkou vyhnal úplně mimo střelecký úhel!