Příbram B – Písek 1:2 (kon.) | Admira Praha – Plzeň B 2:3 (kon.) | Hostouň – Motorlet 1:2 (kon.)
FK Admira Praha
2:3 (1:2)
FC Viktoria Plzeň B
Neděle 15.08.2021, 10:15 • Na Pecích, Praha - Kobylisy • Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

Ve strhujícím zápase Admira dvakrát vyrovnala, ale nakonec poprvé v sezóně vyšla bodově naprázdno. Na vedoucí gól plzeňského Kronuse po Matějkově přihrávce odpověděl Horák dorážkou vlastní neproměněné penalty, ale za pět minut vrátil hostům vedení bombou z voleje opět Kronus.
    Druhý poločas začal drtivým náporem kobyliského mužstva, který nakonec zúročil prudkou hlavičkou po rohovém kopu Michálek. O vítězství Západočechů rozhodla penalta, kterou proměnil deset minut před koncem faulovaný Vrba.
    Děkuji za pozornost a loučím se z prosluněných Kobylis. (12:11:34)

Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:19.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Jindřich Staněk (Viktoria Plzeň B) za zdržování hry.

90+1
    Jenže Miroslav Horák nakopává dlouhý míč do zámezí a chytá se za hlavu.

90+1
    Téměř od půlící čáry bude pražský celek kopat přímák, vše včetně brankáře se stěhuje do vápna plzeňské juniorky!

90
    Rozhodčí Vít nastavuje dvě minuty.

90
    Taktické střídání Viktorie Plzeň B: Šoula nahrazuje Šimek.

89
    Závar před bránou Plzně po dvanáctém rohu Admiry. Po sérii hlaviček zasahuje s jistotou Staněk.

88
    Další obrovská šance plzeňské rezervy! Po Pachlopníkově přihrávce zblízka trefil jen brankáře aktivní Vrba.

86
    Domácí brankář Keller už vypomáhá skoro na půlící čáře v roli falešného libera.

84
    Domácí Herc už se chystal zakončit halfvolejem, jenže zezadu mu míč ukradl Vrba.

83
    Pěkná točená střela zpoza šestnáctky Vrbovi další zářez nepřinesla, Keller plachtil vzduchem zbytečně. K zadní tyči chyběly decimetry.
    81. VRBA - 2:3

81
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Z pokutového kopu zavěsil sám faulovaný ADAM VRBA na opačnou stranu, než kam skákal domácí brankář.

80
    Kličkujícího Vrbu už krok uvnitř šestnáctky úplně zbytečně povalil Venc a píská se penalta pro hosty! Zbytečná, ale správně odpískaná.

77
    Viktoria Plzeň B opět dvojnásobně střídá: posily z A mužstva Hlavatý a Matějka dohráli, vyměnili je Kodýdek a Jedlička.
    75. MICHÁLEK - 2:2

75
    Admira právě vstřelila branku!
    Jedenáct rohů = gól! Po Trajhanově centru trkl prudkou hlavičku z malého vápna k tyči JAKUB MICHÁLEK.