Petržalka – Bardejov 2:1 (kon.) | Šamorín – Rohožník 1:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
1:2 (0:2)
FC Rohožník
sk Neděle 15.08.2021, 10:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín • MONACObet liga • 4. kolo

V nedeľu sa zrodilo veľké prekvapenie! Rohožník berie nielen prvé body, ale historické prvé víťazstvo v II. lige, keď vonku porazil Šamorín 2:1. Rozhodli o tom góly, ktoré zaznamenali Bekö a Pittner, zníženie Leginusa remízu neprinieslo. (12:20:33)

90+4

90+3
    Divný odskok lopty pred Trefilom, český brankár sa musel nakloniť cez Appiaha, ale napokon guľaté teleso ukryl v náručí.

90+2
    Dva tyče za sebou, rozhodcovia avizujú buď útočný faul, alebo ofsajd. Vzruch je teda zbytočný.

90+2
    Jeden z posledných nákopov, ešte to bude zaujímavé.

90+1
    Bekö odmietol šancu na K.O.! Situácia jeden na jedného, Bekö sa zbavil obrancu, ale jeho strela bola výrazne slabá. Vantruba s pokojom zasiahol.

90
    Nadstavujú sa iba dve minúty. Nuž, toto je veľmi divné rozhodnutie, pretože minútu sa nehralo iba pri občerstvovacej prestávke a potom tu boli ďalších deväť striedaní...

89
    Žltú kartu za zdržiavanie hry vidí brankár Rohožníka Jakub Trefil.

89
    Veľmi nepresná ľavačka Appiaha pri snahe o center z pravej strany.

88
    Šamorínske publikum ženie svojich dopredu. Vantruba vysoko z brány pomáha pri rozohrávke.

87
    Leginusova lopta do druhej vlny zachytená len súperom. Žilinský o malú chvíľu na to faulovaný. Cenné sekundy pre nováčika.

86
    Pančík našiel Boatenga pred Trefilom, avšak útočník FC ŠTK si loptu nespracoval ideálne.

85
    Štefanka si loptu dvakrát zasekol, strela bola iba zrazená. Proti desiatim hráčom Rohožníka v šestnástke je ťažké niečo vymyslieť.

84
    Všetci hráči okrem brankára Vantrubu už na polovici Rohožníka...

83
    Začína sa záverečný tlak Šamorína. Bude to stačiť aspoň na bod za remízu?

82
    Striedanie v tíme FC Rohožník: z ihriska odchádza Stanislav Škuta, prichádza Juraj Kiss.
    Striedanie v tíme FC Rohožník: z ihriska odchádza Jozef Herman, prichádza Viktor Žilinský.
    81. Boateng (SAM), Trefil (RHZ)

Zdroj: huste.joj.sk

81
    Boateng v hlavičkovom zakončení, Trefil vyrazil okolo žrde späť do hry, s dorážkou Šamorín už neprišiel!

80
    Toto mohla byť penalta! Hitka s členkom Leginusa zobral aj loptu, ale aj za takéto zákroky sme už videli penaltové verdikty. Domáci sklamaní, čo je pochopiteľné.