Angers – Lyon 3:0 (kon.) | Brest – Rennes 1:1 (kon.) | Clermont Foot – Troyes 2:0 (kon.)
Nantes – Méty 2:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 3:3 (kon.) | Lens – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Bordeaux 2:2 (kon.)
Racing Lens
2:2 (1:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 15.08.2021, 17:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Děkuji za vaši přízeň, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou. (19:10:06)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 10:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:17.

Tak nakonec i druhá půle přinesla dva góly. Hosté se v jejím úvodu dostali do vedení a to drželi poměrně dlouho, až do 77. minuty, kdy se domácím povedlo srovnat. Lens byl potom blízko strhnout vedení na svoji stranu, avšak do vedení se v zápase nedostal ani jednou a se svým protivníkem se nakonec rozchází smírně.

90+6

90+6
    Domácí rozehráli zřejmě poslední roh zápasu, pro míč si vyběhl Etienne Green a zachytil jej do rukou.

90+5
    Ještě jedna žlutá, kterou dostává za faul Adil Aouchiche (AS Saint-Étienne).

90+4
    Hosté protahují rozehrávku a nikam se už příliš nehrnou, s bodem jsou nejspíš spokojeni.

90+2
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Ismaël Boura.

90+1
    Seko Fofana mohl poprvé v zápase poslat svůj tým do vedení, jeho krásnou střelu pod břevno však neméně parádním zákrokem vyrazil Etienne Green, jenž tak podržel svůj tým.

90+1
    Bude a to dokonce pětiminutové.

90
    Hosté pouze odkopávají balón na soupeřovu stranu, za chvíli začne nastavení, které tentokrát jistě nějaké bude.

87
    Etienne Green uklidil dalekou ránu do náruče a s rozehrávkou moc nespěchá.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Maxence Rivera.

86
    Avšak na druhé straně se píská a žlutou kartu dostává také Yvann Maçon (AS Saint-Étienne), kterému se předchozí karetní trest pro spoluhráče vůbec nelíbil, což dal najevo.

85
    Žlutou kartu dostává Lucas Douath (AS Saint-Étienne).

85
    Hosté si faul nedaleko domácího velkého vápna nevynutili a musí se rychle vracet.

82
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází David Costa.

82
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Florian Sotoca, přichází Corentin Jean.

81
    Jonathan Clauss se snažil co to šlo, ale míč před postranní čárou nedostihl. Bylo to těsné, ovšem rozehrávat bude brankář Saint-Étienne.

Petr Frömel

Branky: 36. Ganago (Clauss), 77. Fofana (Frankowski) – 1. Chazrí, 52. Bouanga (Kolodziejczak)

Karty:   18. Medina (LNS) – 29. Hamouma (SET), 41. Sow (SET), 57. Bouanga (SET), 85. Douath (SET), 86. Maçon (SET), 90+5. Aouchiche (SET)

Racing Lens: Leca – Medina, Wooh, Sotoca (82. Jean) – Machado (71. Frankowski), Ch. Doucouré, Fofana, Clauss (90+2. Boura) – G. Kakuta (82. Costa) – Gradit, Ganago (71. Banza).
    Náhradníci: Faríñez – Boura, Danso, Cahuzac, Costa, Frankowski, Banza, Jean, Camara.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon, Moukoudi, Sow, Kolodziejczak – Neyou (79. Nokoue), M. Camara, Youssouf (71. Douath), Bouanga (86. Rivera) – Chazrí (70. Aouchiche) – Hamouma (46. Nordin).
    Náhradníci: Bajič – Gabriel Silva, Douath, Nade, Aouchiche, Krasso, Nordin, Rivera, Nokoue.

Rozhodčí: A. Delerue – A. Viala, M. Berchebru