Angers – Lyon 3:0 (kon.) | Brest – Rennes 1:1 (kon.) | Clermont Foot – Troyes 2:0 (kon.)
Nantes – Méty 2:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 3:3 (kon.) | Lens – Saint-Étienne 2:2 (kon.)
Marseille – Bordeaux 2:2 (kon.)
Stade de Reims
3:3 (2:3)
Montpellier HSC
Neděle 15.08.2021, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Dramatický duel jsme sledovali. Cozza poslal domácí v páté minutě do vedení, hosté pak otočili. Cassama se prosadil dvakrát, a tak vedli domácí. Montpellier v závěru poločasu odpověděl. Delort srovnat a Laborde poslal své barvy do vedení. Ve druhém poločase dokázal aktivně hrající domácí celek srovnat, trefil se Kebbal. (16:57:49)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:12.

90+6

90+6
    Centr se snesl před branku, ale zápas už končí.

90+5
    Andy Delort si výtečně naběhl za obranu, dostal přihrávku, zpracoval míč a vypálil. Domácí brankář tak tak vytáhl na roh.

90+5
    Predrag Rajković bleskově vykopl, z jeho akce těžil spoluhráč, který neuspěl.

90+5
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty.

90+3
    Domácí měli na noze rozhodující moment, ale rána se od tyče odrazila zpět do hry.

90+3
    Stade de Reims i za vyrovnaného stavu pokračuje v aktivní hře a hosté mnoho šancí nemají.

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

90
    El Bilal Touré zakončoval po dobrém centru spoluhráče. Jeho rána bez přípravy končí mimo branku.

90
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Mihailo Ristić.

89
    Domácí měli velkou šanci, ale rána byla zblokovaná pouze na rohový kop.

89
    Dimitry Bertaud ukončil jistým zákrokem aktivní hru domácích. Vykopl míč od své branky, a tak se směr hry rychle otáčí.

87
    Od rohového praporku se centr snesl před branku a obrana si bez výraznějších problémů dokázala poradit.

86
    Domácí fotbalisté nyní vybojovali rohový kop.

85
    Andy Delort se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel, a tak rychle rozehrává.

Jan Prošek

Branky: 7. Cassama (Ekitike), 26. Cassama, 82. Kebbal – 5. Cozza, 39. Delort (Mollet), 43. Laborde

Karty:   31. Cafaro (REI), 48. Locko (REI)

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Gravillon, Faes, Abdulhamíd, Locko (55. Kebbal) – Cafaro (55. Touré), Cassama (70. Valon Beriša), Chavalerin – Ekitike (70. Sierhuis), Mbuku (55. Munetsi).
    Náhradníci: Diouf – Valon Beriša, F. Doucouré, Flips, Kebbal, Lopy, Munetsi, Sierhuis, Touré.

Montpellier HSC: Bertaud – Sambia (73. Souquet), Thuler, M. Sakho, Cozza – Ferri, Savanier (90. Ristić) – Laborde (79. Makouana), Mollet (74. Leroy), Wahi (46. Esteve) – Delort.
    Náhradníci: Carvalho – Esteve, Chotard, Leroy, Makouana, Mavididi, Ristić, Škuletić, Souquet.