Slavia – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (2:3 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 2:1 (2:0 po s.n.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Havířov – Nitra 6:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:1 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Motor ČB – Kladno 3:2 (po pr.) | Frýdek-M. – Vsetín 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 6:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 0:0 (zruš.) | Velké Meziříčí B – Kometa Brno B 0:0 (zruš.)
Kobra – Příbram 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:3 (po pr.) | Znojmo – Jihlava 4:5 (po pr.)
Sokolov – Litoměřice 5:6 (kon.) | Salzburg II – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:1 (kon.)
Děčín – Chomutov 3:2 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Dvůr Králové n. L. 6:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Bílina 10:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Čtvrtek 19.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Přípravné zápasy

Je dobojováno. Prostějov byl většinu zápasu lepším celkem, výhru si právem zasloužil Do vedení o dvě branky šli domácí již v první třetině, kdy se trefili Petr Mrázek a Petr Beránek. Ve druhé třetině se Horácká Slavia zvedla a kromě lepšího herního projevu předvedla i gólovou akci z holen kapitána hostí Ladislava Bittnera. Ve třetí třetině ale opět nastoupili draví Jestřábi. Po upravení skóre volali celou periodu, povedlo se jim to ale až v momentě, kdy Třebíč riskovala a odvolala svého brankáře. Na konečných 3:1 dával branku Patrik Husák.
    Ode mě je to pro dnešek vše a budu se na vás těšit u další přenosu z přípravy Chance ligy, tentokrát už výhradně ze vsetínského Lapače. (20:12:20)

59:48
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    I přes veškerou snahu Třebíče, dnes zvítězí Prostějov, který si výhru za své počínání právem zaslouží. Do prázdné klece zacílil PATRIK HUSÁK. Asistence: Tomáš Jáchym.

59:37
    Třebíč hraje opět bez gólmana, Prostějov vyhodil, ale puk mířil pouze na zakázané uvolnění.

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:10
    Mičán je na střídačce, Třebíč to zkouší v šesti.

58:37
    Kotouč je zašlápnut v rohu, sudí vybízejí týmy ke hře.

58:13
    Třebíč hrozí před prostějovskou brankou.

57:20
    Hra se přesunula do obranného pásma hostů, což Třebíč jistě netěší, domácí zašlapávají v jejich třetině kotouč.

56:55
    Šťovíček se vyskytl v obrovské šanci, jeho pokus kdy byl osamocen před Altrichterem, ale skončil pouze v bezpečí betonů prostějovského gólmana.

56:44
    Třebíč se v posledních minutách snaží dorovnat stav, pokus o vstup do pásma nyní zastavil ofsajd.

55:29
    Kdyby Krliš spatřil dříve z trestné lavice vystupujícího Střondalu, tak by mohl jít druhý jmenovaný sám na branku.

54:30
    Tato přesilová hra se Jestřábům nedaří, oba celky se nyní po ledě prohání rychlostí blesku, ale toto počínání nemá žádnou přidanou hodnotu.

53:23
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Střondala – 2 min., podrážení).

53:00
    Kdyby Střondala zachytil Krlišovu přihrávku, nedal by Altrichterovi žádnou šanci.

52:51
    Valova střela z mezikruží skončila pouze v ochranné síti.

52:32
    Tato přesilovka se Prostějovu nepovedla, ke kotouči se dostával i oslabený celek, který se snažil hrozit.

52:22

51:45
    Ve vlastním oslabení se hnal do útoku Krliš, jeho střela byla Altrichterovými betony zlikvidována.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 3. Mrázek (Beránek), 6. Beránek (Mrázek, Jáchym), 60. Husák (Jáchym) – 34. Bittner (Psota)

LHK Jestřábi Prostějov: Altrichter (Bláha) – Husák, Havlík, Klimíček, Babka, Krejčí, Vala – Beránek, Jáchym, Mrázek, Jelínek, Kloz (A), Rudovský, Jiránek (A), Štefka, Švec, Koblížek, Novák Martin (C), Dubský.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Forman, Furch, Mlčák, Gabrhelík, Chalupa, Zukal, Svoboda – Šťovíček, Bittner (C), Psota, Vodný (A), Nedvídek, Střondala, Krliš, Gajarský, Ferda (A), Křehlík, Michálek, Vedral.