Česko
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
Švýcarsko
Čtvrtek 19.08.2021, 03:30Reprezentace žen

Poslední přípravný zápas české ženské reprezentaci výsledkově nevyšel. Švýcarkám podlehly 2:4. Za Česko se prosadily Křížová a Mills. (05:58:43)

59:57 Noemi RYHNEROVÁ - 2:4

59:57
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Ze středního pásma se do prázdné branky trefuje NOEMI RYHNEROVÁ. Švýcarky tento zápas vyhrají 4:2.

59:45
    Češkám se nedaří vypracovat si šanci.

59:17
    Oddechový čas pro Česko.

59:00
    Česko hraje bez brankářky. Velkou šanci měla následně Křížová, ale její střelu do horní části branky zastavila brankářka Švýcarska. Švýcarsko před tím mířilo na prázdnou branku, ale trefilo tyč.

58:47
    Buly před českou brankou.

58:47
    Tvrdý hit před českou střídačkou a Pejšová se těžko zvedá z hrací plochy.

58:00
    Dvě minuty hry zbývají do konce třetí třetiny. Pejšová rozehrává od své branky.

57:33
    Mills se pokoušela dostat do střelecké pozice, ale puk jí sjel z hole.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:50
    Čajanová rozehrává od své branky. Dostala se do útočného pásma, ale píská se ofsajd.

56:12
    Češky rozehrávají od své branky, pokus o zisk útočného pásma nevyšel.

56:00
    Peslarová výborně zasáhla proti střele z mezikruží.

55:11
    Vanišová zakončovala rychlou akci spoluhráček nepřesnou střelou. Brankářka Švýcarska zasahovat nemusela.

54:49
    Česko pokračuje v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet a vyrovnat.
    53:36 Alena MILLS - 2:3

53:36
    Česko právě vstřelilo branku!
    České hráčky snižují, po výborné přihrávce se prosazuje ALENA MILLS. Před brankou zůstala volná a v pohodě zakončovala do horní části branky. Asistence: Vendula Přibylová.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Křížová (Lásková), 54. Mills (Přibylová) – 30. Hofstetterová, 36. Martiová, 39. Ryhnerová, 60. Ryhnerová

Česko: Peslarová (Švejdová) – Čajanová, Lásková, Pejšová, Kolowratová, Tejralová, Horálková – Křížová, Mrázová, Pejzlová – Mlýnková, Vanišová, Neubauerová – Hymlárová, Mills, Přibylová – Mazancová, Serdar, Pátková
    Švýcarsko: Není k dispozici.