Doněck – Banská Bystrica 4:1 (kon.) | Tychy – Slovensko U20 7:3 (kon.) | Zvolen – Budapešť 6:0 (kon.)
GKS Tychy
7:3 (1:1, 3:1, 3:1)
Slovensko U20
sk Pátek 20.08.2021, 15:30 • Zimný štadión Zvolen • Memoriál Pavla Zábojníka

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom GKS Tychy víťazí nad Slovenskom U20 v pomere 7:3. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:31:09)

59:07
    Domáci sa usadili v útočnej tretine, kde sa pokúsia dohrať dnešné stretnutie.

58:00
    Do konca stretnutia ostávajú posledné dve minúty.

57:39
    Domáci v plnom počte.

56:27
    Po chybe posledného obrancu Slovenska U20 sa súperov hráč dostal do samostatného úniku. Snažil sa ešte puk prihrať korčuľujúcemu spoluhráčovi, ktorý už zakončiť nestihol.

55:39
    Vylúčenie v tíme GKS Tychy (2 min. – podrazenie).

55:21
    Hráč tímu Slovensko U20 zakončil spoza brániaceho hráča. Puk smeroval na vzdialenejšiu žrď, ale brankár bol pozorný a puk svojim betónom zachytil.

54:30
    Sledujeme množstvo nepresností na oboch stranách. Ani jeden z tímov nejaví prehnanú snahu smerom dopredu. Zápas sa už len viac-menej dohráva.

53:14
    V hre sa už pokračuje ďalej. Puk majú pod kontrolou hostia, ktorí ho držia na vlastnej polovici klziska.

52:56
    Po šarvátke je hra prerušená a arbitri sa radia ako budú udeľovať tresty.

51:54
    Hráč tímu GKS Tychy zakončil z medzikružia, ale táto jedovka smerovala len na zadný mantinel.

50:15
    GKS Tychy dalo gól!
    Gólman Slovenska U20 až príliš vyšiel od svojej brány a pri pokuse o návrat tečoval puk do vlastnej bránky. Stav stretnutia je 7:3 a zdá sa, že je rozhodnuté.

49:30
    Puk je mimo hracej plochy a nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

48:32
    Jeden z hráčov Slovenska U20 sa po presnej prihrávke ocitol osamotený pred gólmanom, ktorého strelou do hornej časti bránky neprekonal.

47:50
    Hráč GKS Tychy priviezol puk do útočnej tretiny a zakončil. Prízemnú strelu gólman zneškodnil.

46:34
    Hra je prerušená po tom, čo sa jeden z hráčov GKS Tychy nachádzal v ofsajdovom postavení.

46:04
    Slovensko U20 dalo gól!
    Hostia predviedli krásnu kombináciu, na ktorej konci stála pred strelcom už len prázdna bránka. Stav stretnutia je 6:3!