Lyon – Clermont Foot 3:3 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:1 (kon.) | Méty – Remeš 1:1 (kon.)
Montpellier – Lorient 3:1 (kon.) | Štrasburk – Troyes 1:1 (kon.) | Rennes – Nantes 1:0 (kon.)
Nice – Marseille 1:0 (nedohr.)
nedohráno
OGC Nice
1:0 (0:0)
Olympique Marseille
Neděle 22.08.2021, 20:45 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo
Videopřenos

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji prožití mnohem lepších fotbalových zážitků, než byl ten dnešní. Od klávesnice vám přeje dobrou noc Igor Mainka. (23:59:56)

Souboj mezi Nice a Marseille trval jen 75 minut. Za stavu 1:0 pro domácí byl zápas předčasně ukončen pro nenastoupení týmu Olympique Marseille. Tým OGC Nice se stal vítězem tohoto utkání. Jak to nakonec dopadne, o tom rozhodne sportovně technická komise LFP.

Zápas tedy nabídl pouze jeden gól. Ten padl ve 49. minutě po prudkém centru Lotomby, který srazil do soupeřovy brány Dolberg.

75

Rozhodčí restartoval zápas, ale bez soupeře z Marseille. Následně duel ukončil!

Rozhodčí je nachystaný pokračovat v utkání, ale hráči Marseille nejsou nikde.
    Rozhodčí pískl do píšťalky u kabiny hostujícího týmu

Rozhodčí foukl u šaten do píšťalky, ale hráči Marseille nenastoupili.

Nevypadá to dobře. Hráči Marseille už jsou převlečení do klubového oblečení.

Hráči Nice se rozcvičují na trávníku, někteří členové realizačního týmu Marseille sledují soupeře na obrazovce před vstupem na trávník. Jejich svěřenci jsou stále v kabině.
    Podobné pocity jako Payet prožil před třemi lety Brazilec Neymar. Stalo se to na stadionu v Marseille.

Hráči Nice jsou připraveni nastoupit na trávník.
    Zárodek celého problému

Podle neoficiálních informací prezident Marseille Longoria řekl rozhodčím, že nechtějí pokračovat v utkání.

Statistiky z dosud odehrané části

Držení míče: 36% – 64%.
    Střely na bránu: 3 – 3. Střely mimo bránu: 4 – 3. Rohové kopy: 4 – 6. Ofsajdy: 2 – 1. Fauly: 11 – 7.

Brankář Mandanda prohodil pár slov se zakrytými ústy s členem týmu Nice. Co mu sděloval, to je záhadou.

90. minuta na časomíře uplynula, prezident domácího klubu zamířil do šatny soupeře.

Kdybychom se měli řídit pravidly, stejně jako dnes v Brně, i zde by měl inkasovat červenou kartu Payet, jelikož házel předměty mezi diváky, což je nedovolené.