Udinese – Venezia 3:0 (kon.) | Hellas Verona – Inter 1:3 (kon.)
Hellas Verona
1:3 (1:0)
Inter Milán
Pátek 27.08.2021, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona) • Italská Serie A • 2. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:12. (22:43:53)

Máme za sebou i druhou část dnešního zápasu, ve které jsme viděli zajímavý obrat. Inter nejprve krátce po začátku druhé půle vyrovnal brankou Lautara Martíneze, ale pak se hosté nemohli dlouhou dobu dostat do žádné zásadní brankové příležitosti. To se změnilo až krátce před koncem, kdy nejprve v 83. minutě poslal Inter do vedení nově příchozí Joaquín Correa, aby totožný hráč vstřelil ještě pojišťovací branku v poslední minutě nastaveného času. Hosté byli o něco lepším týmem, i když ani Hellas nehrál špatné utkání, zvláště tedy v první půli. Inter si však šel za vítězstvím a tým trenéra Inzaghiho tak zapisuje druhé vítězství ve druhém kole italské nejvyšší soutěže. Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+5
    90+4. Joaquín CORREA - 1:3

90+4
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A je již naprosto jasno o vítězi utkání. JOAQUÍN CORREA se ukázal jako skvělý žolík a zatím perfektní posila. Kousek za hranicí pokutového území se dostal ke střele, kterou poslal po zemi přesně do míst, kam brankář nedokázal dosáhnout.

90+3
    Inter kontroluje nejtěsnější vedení a snaží se držet soupeře co nejdále od branky.

90+2
    Inter táhl rychlý útok, ale laciná ztráta míče znamenala možnost protiútoku domácích. Barák vtipně posunul na Tamezeho, jenž získal roh. Zaccagniho centr si našel Šutalo, ale branku netrefil.

90+1
    Samir Handanovič získal míč do své moci a s rozehrávkou samozřejmě vůbec nikam nepospíchá.

90
    Rozhodčí Manganiello bude nastavovat ještě 4 minuty.

89
    Blíží se nám závěrečný hvizd a Inter Milán vede nejtěsnějším rozdílem.

88
    Barella unikal Tamezemu, který ho stáhl k zemi a vidí žlutý trest.

87
    Inter už se zaměřuje na ubránění výsledku, když ze hry odstupují Džeko a Çalhanoğlu, které nahradí Sensi s Vecinem.

86
    Arturo Vidal fauloval Iliće, čímž rozpoutal další menší konflikt, ale po chvíli je opět klid.

85
    Domácí by si možná bod zasloužili, ovšem nyní budou muset ukázat hodně fotbalové kvality, aby alespoň vyrovnali.
    83. Joaquín CORREA - 1:2

83
    To bylo střídání trenéra Inzaghiho z říše snů. Na pravé straně dohnal dlouhý míč Matteo Darmian, který poslal centr do vápna, kde si míč našla nová posila z Lazia JOAQUÍN CORREA a přesně umístěnou hlavičkou posílá svůj nový celek do vedení.

82
    Hellas se usadil na útočné polovině, leč Ivan Ilić neprošel podél autové čáry, takže míč mizí mimo hrací plochu, když si ho soupeř zkušeně odstavil.

80
    Hra Interu je poměrně neurovnaná. Hosté se sice snaží o útočení, ale chybí jim moment překvapení.

Pavel Černý

Branky: 15. Ilić – 47. Lautaro Martínez (Džeko), 83. Correa (Darmian), 90+4. Correa (Barella)

Karty:   28. Magnani (VRN), 88. Tameze (VRN) – 57. Lautaro Martínez (INM), 65. Brozović (INM)

Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:12.
    Hellas Verona: Montipò – Magnani (75. Šutalo), Günter, Ceccherini (53. Casale) – Faraoni (C) (75. Dawidowicz), Hongla (75. Tameze), Ilić, Lazović – Barák, Zaccagni – Cancellieri (62. Lasagna).
    Náhradníci: Pandur, A. Berardi – Frabotta, Dawidowicz, Di Carmine, N. Kalinić, Casale, Tameze, Lasagna, Ragusa, Bessa, Šutalo.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Brozović (66. Arturo Vidal), Çalhanoğlu (87. Vecino), Perišić (66. Dimarco) – Lautaro Martínez (74. Correa) – Džeko (87. Sensi).
    Náhradníci: I. Radu, Cordaz – Satriano, Sensi, Vecino, D'Ambrosio, Dimarco, Dumfries, Arturo Vidal, Ranocchia, Kolarov, Correa.

Rozhodčí: Manganiello – Alassio, Mondin