Bohemians B – Jablonec B 0:1 (kon.) | Hr. Králové B – Živanice 5:0 (kon.) | Chlumec n/C – Dukla B 1:2 (kon.)
Pardubice B – Zbuzany 3:1 (kon.) | Liberec B – Ml. Boleslav B 1:2 (kon.)
Slovan Liberec B
1:2 (0:2)
FK Mladá Boleslav B
Neděle 29.08.2021, 10:30 • Městský stadión Liberec • Česká fotbalová liga (B) • 5. kolo

Fotbalistům Mladé Boleslavi B stačil výborný výkon z prvního poločasu k zisku tří bodů. V 17. minutě Zahustelovu penaltu vyrazil brankář Pešl do břevna, ale pohotově ji dorazil Vojtěch Stránský. Nejlepší střelec hostů Ondřej Zahustel pak dorážel do sítě střelu Milana Jiráska.
    Po přestávce převzala iniciativu juniorka Slovanu, ale stačila jen snížit z penalty Matyášem Kazdou.
    Domácí jsou po další porážce na předposlední příčce, hosté i ze třetího výjezdu na hřiště soupeřů přivážejí body. (22:07:23)

90+3

90+2
    Uklidňující třetí gól Boleslavští nepřidali, další kontr špatně vyřešili a nedali finální přihrávku.

90+1
    Ještě v nastaveném čase taktické střídání Mladé Boleslavi B: místo Moravčíka přichází do hry Tichý.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

88
    Střídá Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kazda, nastupuje Horňáček.

87
    Šerák si stahuje ze vzduchu míč po závaru před bránou hostů.

86
    Střídá i trenér béčka Mladé Boleslavi Mrvík: Rekonvalescent Jirásek přepouští své místo na hřišti Snížkovi.

86
    Žlutou kartu dostává Justen Kranthove (Slovan Liberec B).

84
    V celku Slovanu nahrazuje Polyáka Ješeta.

80
    Mladoboleslavským hráčům ve druhé půli nevycházejí brejkové situace, míč končí za bránou a odokopávat bude Pešl.

77
    Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

74
    Hned po výkopu mohli domácí i vyrovnat, jenže Vyčítal v dobré pozici přestřeluje.

73
    Slovan Liberec B právě vstřelil branku!
    Jejím autorem je z pokutového kopu MATYÁŠ KAZDA.

72
    Šerák zastavuje v šestnáctce faulem Diamého, kterému pěkně prostrčil míč Kazda. Rozhodčí Lerch neváhá a nařizuje penaltu i pro domácí.

69
    Další změnu v sestavě připravil domácí kouč Myslivec: ze hřiště odchází Valenta, kterého nahradil Winkler.