Barcelona – Getafe 2:1 (kon.) | Cádiz – Osasuna 2:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 4:0 (kon.)
Atlético – Villarreal 2:2 (kon.)
Rayo Vallecano
4:0 (3:0)
Granada CF
Neděle 29.08.2021, 19:30 • Estadio de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 3. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:25:50)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:14.

Dnešní zápas končí suverénním vítězstvím staronového nováčka, který po dvou prohrách na hřištích soupeřů v prvním domácím zápase doslova exceloval. Granadu, která přijela do Madridu jako neporažená z prvních dvou kol, domácí přehrávali od úvodního hvizdu a o osudu zápasu rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0.
    Po přestávce to již nebylo tak jednoznačné, více do hry se dostávali konečně i hosté z Granady, přesto jediný gól opět vstřelili domácí, kteří v 58. minutě stanovili konečnou podobu skóre na 4:0.

90+5

90+5
    Vallecano získává zajímavou standardku u vápna Granady... Esteban Saveljich (Vallecano) rozehrál, ale trefil jen bránícího hráče ve zdi.

90+4
    Sice se nastavovat měly pouze tři minuty, ale hraje se dál.. domácí se drží na útočné polovině.

90+3
    Žlutou kartu dostává Quini (Granada CF).

90+2
    Rychlá rozehrávka Aaróna Escandella (Granada), ale hosté rychle o míč přicházejí.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

87
    Rychlé autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Granady.. jakoby domácí ani neměli čtyřbrankový náskok.

86
    Domácí již rozehráli roh z pravé strany, ale znovu z toho nic není, branku Granady ohrozit nedokázali.

85
    Další roh pro Vallecano, vypadá to, že aktivita Granady je ta tam.

84
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Randy Nteka, přichází Bébé.

83
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Kévin Rodrígues.

82
    Tak zatím nikoliv, roh rozehrál Santi Comesaña (Vallecano) z pravé strany, ale hosté se ubránli.

81
    Vallecano vybojovalo rohový kop, bude z toho pátý gól domácích?

80
    Poslední desetiminutovka řádné hrací doby, o vítězi zápasu je již rozhodnuto, i přes zlepšení v poslední čtvrthodině Granada stále čeká na první přesný zásah.