Janov – Neapol 1:2 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 0:0 (kon.) | AC Milán – Cagliari 4:1 (kon.)
Salernitana – AS Řím 0:4 (kon.)
Janov CFC
1:2 (0:1)
SSC Neapol
Neděle 29.08.2021, 18:30Italská Serie A • 2. kolo

Janov sahal v dnešním těžkém zápase alespoň po bodu. Neapol však dokázala v závěru zápasu využít standardní situaci a docílit své druhé branky. Janov si po druhé inkasované brance už nedokázal vytvořit nic nebezpečného, co by vedlo k jejich vyrovnání.
    Každopádně domácí celek sehrál s favoritem duelu poměrně vyrovnanou partii. (20:28:29)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 2:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:14.

90+7

90+6
    Už běží poslední minuta nastaveného času a Janov se zatím nedostal k ničemu nebezpečnému.

90+5
    Adam Únás vyváží míč a bude s dalším zakládáním útoku šetřit poslední vteřiny zápasu.

90+4
    Janov se zatím marně snaží získat míč na svou stranu, ale Neapol je zatím dobře drží od své branky.

90+2
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Gianluca Gaetano.
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Mário Rui, přichází Juan Jesus.

90+2
    Ovšem dvě minuty nastaveného času jsou pryč a zatím se příliš nehrálo. Nyní nějak drhne střídání na straně Neapole.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mário Rui (SSC Neapol).

90
    O dobrých šest minut se bude nastavovat druhý poločas, což je ještě poměrně slušná doba k tomu, aby Janov dokázal vyrovnat.

87
    Zatím to vypadá, že jsou janovští trochu rozhozeni z té druhé inkasované branky.

86
    Neapol s i zatím drží míč ve své moci a uvidíme, nakolik dokážou svému soupeři dovolit, aby si vytvořil závěrečný tlak.
    84. Andrea PETAGNA - 1:2

84
    Neapol právě vstřelila branku!
    Mário Rui zahrával standardní situaci ze střední vzdálenosti a na míč si parádně dokázal naskočit ANDREA PETAGNA a ten jej poslal do sítě. Neapol si nakonec vrací vedení zpět! Asistence: Mário Rui.

83
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Paolo Ghiglione, přichází Valon Behrami.

82
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Andrea Petagna.

79
    Zdá se, že Neapol začíná přitvrzovat a snaží se o vrácení vedení. Janov však nyní dobře ubránil jejich postupnou útočnou kombinaci.

77
    Přízemní střelu nyní dobře Salvatore Sirigu viděl a počkal si na středu branky a chytil míč.

76
    Velký potlesk od fanoušků a to znamenalo, že jejich celek dokázal vybojovat roh. Ten však nezahráli dle svých představ.