Poruba 2011 – Zvolen 0:0 (zruš.) | SHK Hodonín – Kometa Brno B 1:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 5:4 (kon.) | Liberec – Kladno 3:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Martin 4:1 (kon.) | Michalovce – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:2 (kon.)
Litvínov – K. Vary 3:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí B 3:1 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:0 (kon.) | Přerov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 2:3 (0:2 po s.n.)
Jihlava – Kolín 4:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 3:0 (kon.)
Bílina – Chomutov 5:3 (nedohr.) | Děčín – Mostečtí Lvi 5:8 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 4:3 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 1:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 02.09.2021, 17:30 • Stadion Ivana Hlinky • Přípravné zápasy

V posledním domácím klání letošní přípravy dokázala Verva v odvetě uspět proti západočeskému rivalovi z Karlových Varů. Ve třetí třetině už nebyla k vidění žádná branka a Litvínov si udržel dvougólový náskok až do závěrečné sirény. Energie odehrála poslední přípravný duel letošní sezony před startem extraligy, zato chemiky čeká ještě souboj s kladenskými Rytíři na půdě Chomutova, kam se letošní rok Kladno stěhuje.

Na počtenou, Kamila Stříteská Ströer. (19:40:13)

59:45
    Straka to vyzkoušel z boku, před brankou se snažil Stříteský nasměrovat puk za záda Dybala, ten kotouč zakryl.

59:17
    Verva se motá v útoku a hledá pozici ke střele. Vyzkoušel to Kudrna, ale jeho střela byla zastavena o brusli hostujícího hráče.

59:17
    V další šanci se ocitl Patrik Zdráhal, který taktéž pospíchal s pukem zcela sám, ale tváří tvář hostujícímu brankáři neuspěl.

58:47
    Jejich snažení končí ve středním pásmu, kde se puku ujali domácí.

58:30
    Karlovarští na kotouči a hledají cestu před domácí brankoviště.

58:16
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:55
    Domácí hrají v plném počtu.

57:22
    Pawel Zygmunt ujel s kotoučem až k hostující bráně. Na kruhu poslal dělovku, kterou ale Adam Dybal zlikvidoval. Pokusil se ještě do puku klepnout, ale to už byl na hokejkách energetiků.

56:37
    Hanouskův pokus z vrcholu levého kruhu ukryl Godla do své výstroje.

56:20
    Aaron Irving po vzoru Baláže v roli buldozera, který zastavil hráče ve středu modré čáry.

55:50
    Patrik Demel (LIT) vystřelil puk mimo hrací plochu a čekají ho dvě minuty na trestné lavici.

55:18
    Kotouč v pásmu energetiků, u branky se pokoušel vybojovat puk Zdráhal, ale Karlovarští jsou rychlejší a spěchají s pukem před bránu domácích.

54:32
    Hübl roztočil kolotoč v útočné třetině, ale ke střele znovu nedošlo.

53:40
    Verva sice nahlédne před Dybalovu klec, ale nepřesné rozehrávky a přeskakující kotouče ji nedovolí vystřelit.

53:26
    Jan Hladonik dostal parádní nahrávku a z mezikruží se snažil uspět, ale Denis Godla se stačil přesunout.

52:34
    Cheza uklidňuje hru, následně přechází do útočného pásma. Tam se ale vzrušení nekoná, Energie totiž bere puk a míří dopředu.

52:10
    Otakar Šik prověřil pozornost brankáře Vervy střelou z pravého kruhu, kterou Denis Godla ukryl do lapačky.

51:43
    Hüblova nahrávka od modré byla sražen a do útoku znovu míří hosté.

51:12
    Ondřej Beránek zatopil u litvínovského brankoviště, ke štěstí chemiků se mu nepodařilo zakončit.

50:43
    Jiří Průžek se pokoušel vystřelit z mezikruží, ale byl zblokován bránícím hráčem Litvínova.

49:48
    Na šance není třetí třetina vůbec bohatá. Byť se jeden z týmů dostane do pásma, nedokáže si už vytvořit dostatečný tlak, ze kterého by pramenila patřičná šance na vstřelení gólu.

49:20
    Estephan koketuje s pukem na vlastní půlce a snaží se najít způsob, jak přejít přes střední pásmo, které střeží karlovarští hráči.

48:36
    Pospíšilův pokus z pravého kruhu nenašel cestu za Dybalova záda.

48:04
    Poté, zaútočil Průžek se kotouč znovu přesouvá k bráně hostů, odkud musí Energie opět začít.

47:46
    Hosté na kotouči u vlastní branky a zakládají útok.

47:28
    Nahrávka měla mířit na Stehlíka, ale těsně minula svého příjemce.

47:16
    U karlovarské svatyně se bojuje o puk.

46:50
    Jarůšek se zbavil bránícího hráče a poslal na svého spoluhráče, který jej zavezl do pásma.

46:23
    Znovu Petr Straka, který tentokrát dostal přihrávku před bránu, ale než kotouč zpracovat, Karlovarští jej o něj připravili.

46:16
    V útočné třetině se pokoušel propasírovat puk za gólmana Energie Petr Straka, ten ale držel kotouč pevně pod lapačkou.

45:46
    Energie se drží ve třetině. Puk doplul až ke Godlově bráně, odkud jej branář Vervy posílá pryč.

45:30
    Osmík nahodil puk od modré po mantinelu.

45:07
    A je tu další zakázané uvolnění, tentokrát na straně hostů. Hra se přesouvá před brankáře Karlových Varů.

44:50
    Kotouč zavítal na domácí střídačku, hra se přerušuje.

44:40
    Zakázané uvolnění Litvínova.

44:02
    Hübl zpoza brány nabil před bránu na hokejku Matěje Stříteského, jehož pokus neskončil za zády karlovarského brankáře.

43:24
    Tomáš Havlín poslal lehkou střelu od modré čáry, která ani nedolétla k litvínovské brance a zachytil ji Viktor Hübl.

42:49
    Byť se domácí snaží udržet v pásmu, dotěrným energetikům se nakonec podaří soupeře vypudit.

42:47
    Poprvé na kotouč si sáhl také Dybal po letmé střele z pravého kruhu.

42:36
    Ovšem ani Karlovarští neměli dostatek prostředků ke střele.

42:11
    Demel si chtěl zpracovat puk, ale přeskočil mu hokejku a do útoku se tak mohou pustit hosté.

41:43
    Do útoku míří také Litvínov, ale před Dybalem se dlouho nezdržel. Energie totiž brzy posílá puk na druhou stranu herní plochy.

41:25
    Hosté se zabydlují v útočné třetině. Střelu z kruhu pokryl gólman chemiků.

41:15
    Litvínov vyhazuje až na zakázané uvolnění, hra se přesouvá před Godlu.

40:30
    Chemikům se na mžik podařilo motat kolem brány energetiků, ale nakonec k žádnému ohrožení brankoviště nedošlo.

40:01

Je za námi čtyřicet minut hry. Ve druhé třetině se podařilo skórovat pouze chemikům, a to až ve 38. minutě, kdy přesilovou hru po nabídce Kudrny využil znovu Patrik Zdráhal. Energie dobře napadá rozehrávky domácího celku a Verva se tak musí dost snažit, aby třetinu vybojovala. Co se týká šancí na druhé straně, tak velmi aktivně se jeví Ondřej Beránek a Jiří Kulich. Když se energetikům podaří získat třetinu, Litvínov potřebuje pořádnou dávku sil, aby je vyprovodila. Uvidíme, co přinese závěrečná dvacetiminutovka, která začne přiblizně v 19:08.

40:00

39:58
    A ještě jednou František Lukeš, který tentokrát pálil z předbrankového prostoru, ale proti brankáři karlovarské svatyni opět neuspěl.

39:44
    Přeci jen si Verva střelu vybojovala, konkrétně František Lukeš vystřelil z pravého kruhu, puk Habal zlikvidoval.

39:24
    Ke střele se domácí ale nedostali. Energie posílá puk ihned pryč.

38:51
    V poslední minutě se chemikům ještě povedlo nahlédnout do karlovarského pásma.

38:31
    Karlovy Vary se zmocňují kotouče a získávají pásmo.

37:42
    Baláž znovu v roli buldozera, který zastavil karlovarského hráče.
    37:14 Patrik ZDRÁHAL - 3:1

37:14
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Nakonec se to podařilo. Horní roh Habalovy brány vymetl pořádnou střelou PATRIK ZDRÁHAL, který tak využil přesilovou hru. Asistence: Andrej Kudrna.

36:57
    Litvínov ale znovu zastavují karlovarští hokejisté, kteří opět dobře napadají rozehrávky.

36:39
    Nakonec se puku ujímá Verva, která se pokouší projít přes pásmo.

36:25
    Karlovarští drží kotouč a míří znovu do útočného pásma.

36:00
    Havlín projel s kotoučem celé kluziště a na levém kruhu poslal střelu na Godlu, který puk zastavil a věnoval svému spoluhráči.

35:50
    Energie na trestné lavici. Tomáš Hanousek (KVA) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

35:41

35:41
    Beránek ještě plácl do letícího puku, ten zavítal mezi diváky.

35:09
    Plutnar střelou ze středu útočné třetiny trefil prvního bránícího hráče před sebou.

34:32
    Weinhold to zkusil na vrcholu levého kruhu, domácí brankář střelu zastavil.

34:19
    Energie se motá kolem brány chemiků.

34:03
    Domácím se naštěstí daří ihned poslat puk pryč.

33:36
    Další na trestné lavici je Matěj Stříteský (LIT), jenž se dopustil krosčekem.

33:26
    Hanousek prověřil pozornost Denise Godly střelou z levého kruhu, kterou litvínovský brankář vyrazil ramenem.

33:14
    Energie se dostává do přesilovkového postavení.

32:38
    Hosté drží kotouč za vlastní brankou a pokouší se rozjet alší útok. Na modré čáře poslal Baláž k zemi Jiřího Kulicha, ale v souladu s pravidly.

32:09
    Hladonik se dostal ke střele z mezikruží, kterou Denis Godla patřičně zlikvidoval.

31:55
    V oslabení se Vervě daří poslat puk daleko od vlastní branky.

31:33
    Aaron Irving (LIT) opouští svůj tým na dvě minuty, dopustil se totiž hrou vysokou holí, která jednomu z energetiků způsobila menší šrám bez známek krve.

31:07
    Litvínovští mají plné brusle práce s pobytem energetiků v útočné třetině. Domácím se nedaří osvobodit za žádnou cenu.

30:21
    Průžek měl dobrou příležitost před Godlou, ale jeho prostor ke střele byl značně omezený. Další pokus padl z čepele Kupča, ale domácí brankář si se střelou poradil.

29:51
    Irving v souboji o kotouč v rohu kluziště.

29:36
    Beránek se v útočné třetině zmocnil kotouč a pokoušel se něco vymyslet, nakonec jej o puk obírá Verva.

28:52
    Hra se přelévá z jednoho konce na druhý, ale týmům se nedaří udržet před soupeřovic brankou a získat vhodnou pozici ke střele.

28:32
    Weinhold posílá kotouč po mantinelu do střední třetiny.

28:04
    Ke štěstí chemiků se do výrazné akce zatím nepustila ani Energie.

28:01
    Zakázané uvolnění Vervy.

27:40
    Gerhát se pokoušel z předbrankového prostoru zasunout puk do Habalovy brány.

27:22
    Hosté hrají v plném počtu a Litvínov v této přesilové hře nic nepředvedl. Energie kvalitně napadala hráče v černožlutém, kterým se následně těžko přecházelo do útočné třetiny.

26:51
    Nakonec se domácím podařilo dostat do pásma, ale vystřelit nedokázali.

26:25
    Hübl se pokoušel projít středním pásmem, ale po nepřesné rozehrávce to musí Verva zkoušet znovu.

26:07
    Po dalším vhazování Energie znovu vyhazuje.

25:40
    Chemici bojují v pásmu hostů a snaží se rozestavit.

25:25
    Karlovy Vary bleskově posílají kotouč až k domácímu brankovišti.

25:05
    Martin Osmík (KVA) poslal kotouč mimo hrací plochu a za trest ho čekají dvě minuty odpočinku na trestné lavici.

24:22
    Litvínovští se nyní snaží projít skrze střední pásmo, ale energetiky předvádějí nápadité napadání rozehrávky.

24:10
    Pořízek vypálil z pravého kruhu, ale gólman Vervy střelu bez obtíží zastavil.

23:34
    Energetikům se podařilo vymanit puk z litvínovských spár, ač prošli až ke Godlovi, ke střele už příležitost neměli.

23:14
    Hrbas zastavil kotouč na pomezí modré čáry, Litvínov tak nepřišel o útočnou třetinu.

22:49
    Patrik Demel poslal ránu od modré čáry, která se odrazila až do ochranné sítě nad Habalovo brankou.

21:56
    Od modré to vyzkoušel Petr Vodička, ale Vladislav Habal střelu zastavil betonem. Posléze byl u hostující střídačky seslán Stříteský, ale ve hře se pokračovalo nadále. Karlovy Vary poté vyhodily až na zakázané uvolnění.

21:13
    Karlovarští v okupaci útočného pásma. Po krátké době se Litvínovu podařilo získat kotouč a poslat jej do bezpečné vzdálenosti.

20:58
    Poté se do akce pustila Energie, která si v před Godlou přihrála rukou a hra se přerušuje.

20:40
    Střelu z levého kruhu vyslal Zdráhal, Habal zakročil včas.

20:23
    Za brankou se puku ujíma Irving, ale při přechodu do útočné třetiny se domácí dopouštějí ofsajdu.

20:05
    Energie se zmocňuje prvního kotouče a míří do útočného pásma.

20:01

A máme tu konec první dvacetiminutovky. Ve 12. minutě otevřel skóre zápasu František Lukeš, ale Energie ihned odpověděla za pomoci Martina Rohana. V posední minutě zvýšil skóre Patrik Zdrahála v přesilové hře. Druhá třetina začně přibližně v 18:19.

20:00

19:47
    Matúš Sukel vyslal dělovou ránu z pravého kruhu, ale opět přišel pohotový zákrok hostujícího gólmana.

19:25
    Rozehrávku hosté zachytil Petr Straka, který se pokoušel z otočky přemoct Vladislava Habala.

19:08
    Litvínovští nakonec souboj vyhráli a ještě prověří Habalovu pozornost.

18:56
    Hrbas v souboji o kotouč ve středu ledové plochy.

18:41
    Verva je při chuti a znovu dobývá pásmo energetiků.
    18:11 Patrik ZDRÁHAL - 2:1

18:11
    Tlak chemiků se vyplatil. Estephan nabídl kotouč Kudrnovi před bránu, který jej ihned poslal na druhou stranu, kde stál PATRIK ZDRÁHAL, jenž posadil puk do odkryté karlovarské svatyně. Asistence: Andrej Kudrna, Giorgio Estephan.

17:49
    Bomba od modré v podání Matěje Stříteského, kterou se pokoušel tečovat Kudrna.

17:19
    Opět Irving se svou dělovkou, tentokrát minul bránku, jeho další pokus vykopl Habal pravým betonem.

17:03
    Aaron Irving rozezněl střelou z levého kruhu karlovarskou klec!

16:51
    Tomáš Redlich (KVA) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

16:40
    Domácí za brankou chtěli uklidnit hru, ale důslední Karlovarští napadli jejich rozehrávky a získali pásmo.

16:21
    Hrbas mířil na Pawla Zygmunta, ten ale letící kotouč promáchl.

16:06
    Litvínov se v plném počtu přesouvá do pásma energetiků.

15:54
    Na ledě je další náznak potyčky, tentokrát se vše obejde bez vyloučení.

15:27
    Karlovy Vary zpět v pásmu. Beránek nabil na modrou Ondřeji Dlapovi, ale Godla jej vychytal.

15:18
    Chemici se osvobozují.

14:53
    Michal Plutnar to zkoušel střelou od modré čáry, ale minul.

14:42
    Energie zpět v útočné třetině a hledá recept na Denise Godlu.

14:35
    Domácí vyhazují až k Habalovi.

14:09
    V první přesilové hře se Energii podařilo uspět, podaří se jí svůj přesilovkový um znovu předvést?

13:52
    Matúš Sukel (LIT) míří na lavici hříchů za krosček.

13:52
    Na ledě se schyluje k potyčce. Poté, co jeden z litvínovských hráčů fauloval, což se energetikům nelíbilo a pustili se tak do něj.
    12:44 Martin ROHAN - 1:1

12:44
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    I Energii se podařilo využít přesilovou hru. Dnešní kapitán MARTIN ROHAN poslal přes litvínovského obránce střelu z levého kruhu, která skončila v litvínovské svatyni. Asistence: Michal Plutnar, Lubomír Kupčo.

12:17
    Rohan pálil z levého kruhu, kotouč se odrazil od brusle Stříteského.

12:03
    Další úspěšné vyhození domácích hráčů. Karlovy Vary se znovu pokoušejí o zisk pásma.

11:52
    Po vhazování posouvají chemici kotouč do bezpečí.

11:41
    Početní převaha pro hosty. Andrej Kudrna (LIT) se dopustil podrážení.
    11:13 František LUKEŠ - 1:0

11:13
    Cheza využívá přesilovou hru. Zpoza brány nahrál po své akci Pospíšil na FRANTIŠKA LUKEŠE, který byl dobře postavený před bránou a doklepl kotouč do karlovarské sítě. Asistence: Tomáš Pospíšil.

11:05
    V dobré pozici se ocitl Pospíšil, ale kotouč do brány nakonec nezasadil.

10:47
    Balinskis nezachytil rozehrávku a chemici přicházejí o útočné pásmo.

10:25
    Litvínov si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Lubomír Kupčo (KVA) za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:14
    Na druhé straně pálil od modré Weinhold, ale trefil prvního bránícího hráče před sebou.

09:48
    Stehlík se dostal do úniku, ale v koncovce mířil nepřesně a orazítkoval pouze plexisklo za Habalem.

09:30
    Litvínovu se nedaří osvobodit.

08:48
    Hosté se na krátký okamžik zdrželi před litvínovskou svatyní, ale domácí gólman neměl s jejich pobytem žádné starosti.

08:22
    Kotouč na hokejkách energetiků, kteří míří před Godlu.

07:50
    Chemikům se nepodařilo projít přes neutrální část, kterou Karlovarští poctivě hlídají.

07:37
    Další přerušení. Tentokrát se Energie při přechodu do útočné třetiny dopustila ofsajdu.

07:32
    Zakázané uvolnění energetiků.

07:12
    Hrbas tečoval neposledný kotouč před bránou, který o milimetry minul prázdnou část branky.

05:54
    František Gerhát projel s kotoučem celé kluziště a dostal se do zakončení, které hostujícímu brankáři nedělalo žádné potíže.

05:12
    Jiří Průžek zůstal volný před Godlou a prověřil litvínovského maskovaného muže střelou z blízka.

04:55
    Energie je v držení kotouče a přesouvá se do útočného pásma.

04:36
    Další zakázané uvolnění, tentokrát zásluhou domácích.

04:16
    Marek Hrbas to zkoušel od modré čáry, jeden z litvínovských hráčů se ještě pokoušel kotouč tečovat přímo před karlovarským brankářem.

04:01
    Další střela Stříteského, kterou Habal schoval do lapačky.

03:32
    Lukeš našel najíždějící Matěje Stříteského, ale nepovedlo se mu zasunout puk do karlovarské brány.

03:26
    Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry, následuje zakázané uvolnění.

02:43
    Energie po odpálení puku do bezpečné vzdálenosti střídá. Následně se hra přesouvá do obranné třetiny domácích, ale Litvínov si kotouč brzy přebrat a míří na energetiky.

02:30
    Demel poslal ránu z levého kruhu, kterou Vladislav Habal vyrazil betonem.

02:22
    Richard Jarůšek manipuloval s kotoučem u karlovarské svatyně, ale hostující hráči si hlídali jeho počiny.

01:32
    Litvínovští za brankou a snaží se rozjet útok. Karlovy Vary aktivně napadají rozehrávky chemiků.

01:12
    Verva se podařilo získat kotouč, ale při přechodu do útočné třetině o něj přišla a musí se tak znovu snažit.

00:51
    Karlovarští se osvobozují, kotouč zaváží před Godlu, kde se nebezpeční nekoná.

00:28
    Viktor Hübl postaal legkou střelu z mezikruží, ale karlovarský brankář si s ní bez problému poradil.

00:03
    Energie nahazuje do třetiny, kde si kotouče přebírá Litvínov, který se hbitě přesouvá před Habala.

00:01

Oba celky jsou nastoupeny na ledě a vše směřuje k vhazování.

Čtveřice sudích vyjela na ledovou plochu, do úvodního vhazování zbývají dvě minuty.

HC VERVA Litvínov: Godla (Klika) – Demel, Irving, Stříteský, Hrbas, Kolář, Balinskis, Baláž – Pospíšil, Hübl "C", Lukeš "A", Kudrna, Estephan, Zdráhal, Straka, Sukel, Jarůšek, Stehlík, Gerhát, Zygmunt, Havelka

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Dybal) – Rohan "C", Plutnar, Hanousek, Dlapa, Weinhold, Havlín, Vodička – Krajčík, Hladonik, Miškář, Kupčo, Průžek, Kulich, Beránek "A", Pořízek, Šik, Sloboda, Redlich "A", Osmík, Adámek

Rozhodčí: Micka, Petružálek – Dědek, Hnát.

Chemici vyjedou k poslednímu domácímu duelu přípravy k odvetě s Karlovými Vary. V úterním zápase na českobudějovickém ledě se Litvínovu příliš nedařilo. Od počátku byl Motor aktivnějším celkem na ledové ploše, chemikům se podařilo vstřelit první gól až v závěrečné dvacetiminutovce. České Budějovice ještě zvýšily svůj náskok, Verva sice dokázala odpovědět ještě dvěma góly, ale utkání víc nezdramatizovala, nakonec tedy padla 4:3.

Průběh přípravy
    Litvínov má za sebou pět přípravných duelů z připravovaných devíti. Dva zápasy s Plzní musely být odloženy z důvodu vysoké marodky škodováků. Svěřencům Vladimíra Országha se podařilo třikrát zvítězit. Do prvního zápasu s Energií byli nasazeni spíše mladší hráči a širší kádr, na soupisce chyběli největší opory mužstva a také letošní posily. V obraně velí kanadskému bodování Matěj Stříteský, který nasbíral 4 body, z toho tři získal v zápase s Litoměřicemi. Útoku bodově dominuje Matúš Sukel, Patrik Zdráhal a Andrej Kudrna, všichni mají po 4 bodech.

Podaří se chemikům uspět v odvetě s Karlovými Vary?

Karlovarské čeká závěrečná prověrka před letošní sezonou. V úterním zápase v KV Areně se Energie utkala s Ice Tigers Norimberk, ze kterého vzešli vítězně domácí. Do Litvínova zřejmě dorazí hráči širšího kádru – „Vzhledem k tomu, že se nám posunul start prvního kola a hrajeme už ve středu, pošetříme některé kluky, aby doléčili svá zranění a odpočinuli si," uvedl asistent trenéra Tomáš Mariška pro klubový web.

Karlovarští měli na programu celkem deset přípravných duelů, z čehož poslední odehrají právě v Litvínově. V sedmi zápasech se Energie radovala, z toho jedno utkání rozhodovaly samostatné nájezdy. Pouze ve dvou případech – proti Hradci Králové a Kladno, se energetikům nepodařilo zvítězit. S Rytíři rozhodlo o vítězi nastavené prodloužení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 12. Lukeš (Pospíšil), 19. Zdráhal (Kudrna, Estephan), 38. Zdráhal (Kudrna) – 13. Rohan (Plutnar, Kupčo)

Rozhodčí: Micka, Petružálek – Dědek, Hnát