Poruba 2011 – Zvolen 0:0 (zruš.) | SHK Hodonín – Kometa Brno B 1:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 5:4 (kon.) | Liberec – Kladno 3:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vlci Žilina – Martin 4:1 (kon.) | Michalovce – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:2 (kon.)
Litvínov – K. Vary 3:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Velké Meziříčí B 3:1 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:0 (kon.) | Přerov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 2:3 (0:2 po s.n.)
Jihlava – Kolín 4:1 (kon.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.) | Vsetín – Trenčín 3:0 (kon.)
Bílina – Chomutov 5:3 (nedohr.) | Děčín – Mostečtí Lvi 5:8 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 4:3 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Čtvrtek 02.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy

V nájezdech uspěli také domácí. Ode mě je to pro dnešek vše. Vsetín zvítězil v generálce na Chance ligu nad Trenčínem 3:0. Za domácí se prosadili: Vít Jonák, Lubomír Štach a Adam Zeman.
    Vsetín odstartuje Chance ligu 11. září doma proti Kadani. (20:20:45)

Po konci utkání, které bylo ke konci vyhrocené ještě bude následovat série nájezdů.

59:43
    Jed z hráčů Trenčína leží na ledě, na ploše vznikla velká nevole.

59:06
    Vsetínským Lapačem už zní Vysoký Jalovec, domácí fanoušci slaví výhru.

58:56
    Minuta do konce a vhazovat se bude před Valentovou klecí, utkání se už nejspíše dohraje.

57:46

57:00
    Poslední tři minuty a Trenčín se nehodlá vzdát toho, že by Na Lapači neskóroval.

55:46
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – 2 min., vysoká hůl).

55:12
    V největší akci třetí třetiny se vyskytl Šimon Jenáček těsně před bránou byl ale o kotouč obrán.

54:15
    Trenčín se snaží přidat alespoň jednu branku na svou stranu ukazatele skóre, to se ale nedaří, domácí střely blokují, ty co přece jen projdou zlikviduje Málek.

Dnešní utkání sleduje 1030 diváků.

52:47
    Tato přesilová hra nebyla pro Valachy nebezpečím. Vsetín si pohlídal všechny pokusy Trenčína.

52:31

50:31
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vítek – 2 min., držení).

50:07
    Oba týmy se střídavě ženou dopředu, jejich počínání je ale vždy zastaveno ve středním pásmu. Docela četně nyní dochází i k vyhození puku na zakázané uvolnění.

48:00

47:41

47:04
    Vsetín hrozil v útočném pásmu, ke kotouči se dostal Štach, jeho dělovku Valent zlikvidoval betony.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 15. Jonák (Štach, Jenáček), 20. Štach (Zeman, Vlach), 24. Zeman (Smetana, Štach)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Sachr) – Jenáček J., Smetana, Ondračka, Jenáček Š., Štach (A), Hryciow, Říha – Berger, Klímek, Vítek, Indrák, Hořanský, Majdan, Gago, Vlach, Zeman, Kucharczyk (A), Půček, Jonák (C).
    HK DUKLA Trenčín: Bowns (26. Valent) – Lemcke, Krajčovič, Meszároš (A), Martiška, Urban, Starosta (C), Kudla, Nemčík – Švec, Tybor (A), Bezúch, Minárik, Valach, Mikyska, Honzek, Beták, Berisha, Kajč, Rehuš, Paukovček.