Frisk Asker – Salzburg 2:6 (kon.) | Jastrzębie – Bolzano 2:3 (0:2 po s.n.) | Tappara – Eisbären 5:4 (po pr.)
Skellefteå – Lugano 3:5 (kon.) | Doněck – Rungsted Seier Capital 2:3 (0:2 po s.n.) | Bremerhaven – TPS 3:0 (kon.)
Sparta – Växjö cz 2:1 (po pr.) | EC-KAC – Rouen 2:1 (po pr.)
Tappara Tampere
5:4 (1:0, 2:3, 1:1 - 1:0)
Eisbären Berlín
Pátek 03.09.2021, 18:00Hokejová Liga mistrů • Skupina E

Skončilo nám utkání mezi Tapparou a Eisbärenem, které dopadlo lépe pro Finy, kteří zvítězili 5:4 po prodloužení. Byl to vyrovnaný zápas, ale o chloupek aktivnější Tappara byla, takže konečný stav je zasloužený. O rozdílovou branku se v prodloužení postaral Otto Rauhala.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (20:51:35)

Tappara právě vstřelila branku!
    Výhru v prodloužení si připisuje finský tým. OTTO RAUHALA si ve velké rychlosti zpracoval touš a okamžitě jej poslal do bližší šibenice. Ancicka byl na tento pokus krátký. 5:4 po prodloužení. Asistence: Anton Levtchi.

60:36
    Heljanko si s první střelou z křídla poradil.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli po brance na obou stranách, takže za stavu 4:4 půjdeme do prodloužení. Oba celky ve třetí periodě skórovaly při svých početních výhodách.

60:00

59:45
    Řádná hrací doba se dohrává v útočném pásmu německého týmu.

58:29
    Platzerův pokus z úhlu si brankář Ancicka pohlídal. Prodloužení je stále reálnější a reálnější.

57:35
    Fiore se dostal k další střele. Po jeho pokusu domácí odpálili na zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat v jejich obranném pásmu.

57:02
    Za rozhodnutím v řádné hrací době se mnohem více tlačí Tappara. Přestože Ancicka dnes už čtyřikrát inkasoval, chytá velice dobrý zápas.

55:39
    Merelä v protiútoku dva na jednoho neuspěl. Zvolil střelu, zároveň hledal skulinu mezi betony, ale proti Ancickovi neuspěl.
    54:27 Matthew WHITE - 4:4

54:27
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Je znovu vyrovnáno! Eisbären využil přesilovku, když MATTHEW WHITE propasíroval puk pod výstrojí brankáře Heljanka. 4:4. Asistence: Leonhard Pföderl a Frank Hördler.

53:57
    V úvodu přesilovky hosté nic kloudného nevymysleli. Teď si ale přihrávají na útočné polovině.

53:00
    Vyloučení v týmu Tappara (Christian Heljanko – 2 min., podrážení).

52:28
    Boychuk se dostával do dobré pozice těsně před bránou, ale na Heljanka si nepřišel. Berlíňané nebyli daleko k vyrovnání.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 11. Kinnunen (Bertrand, Virta), 32. Peltola (Platzer), 40. Tuulola (Austin, Kuusela), 47. Austin (Kuusela), 61. Rauhala (Levtchi) – 21. Pföderl (Byron, Noebels), 25. Fiore (Boychuk), 31. Pföderl (Jensen, Wissmann), 55. White (Pföderl, Hördler)

Tappara Tampere: Heljanko (Piiroinen) – Tuulola, Vittasmäki, Austin, Seppälä, Jürgens, Kinnunen, Salminen – Levtchi, Morley, Kuusela – Bertrand, Virta, Merelä – Salonen, Platzer, Peltola – Puhakka, Rauhala, Vanhatalo – Moilanen
    Eisbären Berlín: Ancicka (Niederberger) – Jensen, Wissmann, Després, Hördler, Müller, Geibel, Mik – White, Boychuk, Fiore – Noebels, Pföderl, Clark – Byron, Zengerle, Rossmy – Streu, Wiederer

Rozhodčí: Brännare, Kaukokari – Pekkala, Sormunen (všichni FIN)