Frölunda – Zürich 4:3 (po pr.) | Třinec – Leksands IF cz 1:3 (kon.) | Zug – SønderjyskE 9:3 (kon.)
HC Slovan – Fribourg 0:2 (kon.) | IFK Helsinky – Mladá Boleslav cz 2:1 (kon.) | Mnichov – Rögle BK 2:1 (kon.)
Mannheim – Rauma 2:1 (1:0 po s.n.) | Lausanne – Cardiff 2:0 (kon.)
EHC Red Bull Mnichov
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Rögle BK
Sobota 04.09.2021, 20:00Hokejová Liga mistrů • Skupina D

Poslední střela sice přišla, ale na výsledku utkání již nic nemění. Red Bull Mnichov poráží na svém ledě Rögle, které se tak domů vrací bez bodu. Domácím k tomu stačily dvě branky, které obě vstřelil Trevor Parkes. Odpovědí ze strany hostí byla trefa Ludviga Larssona, byla ovšem pouze jediná. Nutno podotknout, že domácí berou tři body po právu. (22:16:43)

59:53
    Další zakázané uvolnění, čas na poslední střelu.

59:45
    Icing domácích.

59:34
    Puk ve středním pásmu. Hosté hledají cestu zpět ke brance Mnichova.

59:09
    Rögle to zkouší bez brankáře!

58:44
    Ofsajd ze strany Rögle.

58:26
    Zbývají necelé dvě minuty a hra se nachází v obranném pásmu hostů.

57:49
    Oddechový čas pro hosty.

57:49
    Hra vysokou holí, bude se vhazovat ve středním pásmu.

57:16
    Varejcka střílel od kruhů bez přípravy, ovšem jeho střela byla zblokována.

56:32
    Ehliz střílel po přihrávce od modré a i když Clang toho moc neviděl, dokázal udržet naději pro svůj tým.

55:09
    Tiffels teď hodně zavařil hostující obraně dobrým pohybem. Dokázal se velmi dobře natlačit před Clanga, ale z úhlu jej neprostřelil.

54:26
    Pokus Lantosiho kryje den Birken.

54:10
    Ferguson bojuje o puk v rohu v době, kdy zbývá do konce třetí třetiny méně než šest minut.

52:44
    Velká chyba jednoho z hostujících obránců, která však ke štěstí jeho celku neměla katastrofální následky. Bruslaři Mnichova neodkázali nabídnuté přečíslení využít.

51:51
    Hra se nyní víceméně nachází ve středním pásmu. Pomalu se začíná očekávat nástup hostů.

51:06
    Max Kastner zkusil vypálit z ostrého úhlu, Clang si jeho pokus pohlídal.

Jiří Michal

Branky a nahrávky: 29. Parkes (Blum, Tiffels), 36. Parkes (Redmond, Blum) – 45. Larsson (Sjögren, Kasper)

EHC Red Bull Mnichov: den Birken (Fießinger) – Blum, Daubner, Seidenberg, Boyle, Abeltshauser, Redmond, Szuber, Appendino – Varejcka, Kastner, Ortega, Gogulla, Hager, Ehliz, Tiffels, Street, Parkers, Eckl, Linder, Cimmerman
    Rögle BK: Clang (Rifalk) – Jonsson, McKiernan, Sund, Ekeståhl Jonsson, Lesund, Johannesson, Wallinder – Sjödin, Ferguson, Lantosi, Bristedt, Sjögren, Tambellini, Everberg, Bengtsson, Kelleher, Stål Lyrenäs, Larsson, Kasper – Granath

Rozhodčí: Rohatsch, Kohlmüller – Wölzmüller, Schwenk