SHC Maloměřice – Hranice 30:19 (kon.) | Dukla – Zubří 24:25 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 23:27 (kon.)
Lovosice – Frýdek-M. 35:28 (kon.)
HC Dukla Praha
24:25 (13:14)
HC ROBE Zubří
Sobota 04.09.2021, 16:30Chance Extraliga mužů • 1. kolo

HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 24:25 (13:14)
    Nejvíce branek: Hlinka 6, M. Březina 6, Zelenka 4 – Jurka 7, B. Mizera 4, Přikryl 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 3:1. (18:05:07)

Je konec. Dnešní utkání nabídlo vyrovnanou podívanou, která končí výhrou Zubří poměrem 25:24. Dukla se povedlo ve druhém dějství zvrátit výsledek ve svůj prospěch, jenomže soupeř přesto výsledek otočil. Zubří zaspalo úvod druhého poločasu, s mankem se hostujícímu celku přeci jenom povedlo něco udělat a díky dobré koncovce bere všechny body.

Konec zápasu. (24:25)
    60
    Devět vteřin před koncem zápasu dokázal sedmimetrový hod proměnit domácí David Šůstek. (24:25)
    60
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka). (23:25)

60
    Oddechový čas pro hosty. (23:24)

59
    Je tu závěr zápasu. ROBE má momentálně míč na svých rukách a sledujeme celkem poklidnou kombinaci. (23:24)
    58
    Je tu náznak naděje. Krátce po oddechovém času se totiž dokázal prosadit domácí Marek Hlinka. (23:24)

58
    Oddechový čas pro domácí. (22:24)
    57
    Vypadá to, že je hotovo. Pavel Přikryl se prosadil podruhé v krátkém časovém sledu. (22:24)

57
    Jsou před námi poslední tři minutky. Dukla se stále nemůže protlačit do lepší střelecké pozice. (22:23)
    56
    A to se dokonce dostává do vedení. Pavel Přikryl se dokázal prosadit z pravého křídla. (22:23)

55
    Míč se nyní dostal do zámezí, pokračovat se bude rozehrávkou Zubří. (22:22)

54
    Začíná jít do tuhého. Zubří se přes pevnou obranu nedokázalo, skóre se tak stále nemění. (22:22)

53
    Domácím v posledních minutách odešla dobrá koncovka útočných akcí, nyní jsou u míče zase hráči Zubří. (22:22)
    52
    Po klidné pasáži se ke slovu dostal hostující Ondřej Mika, jehož rána se zastavila až v brance. (22:22)
    51
    Na druhé straně se ke slovu přihlásil domácí Jan Blecha, který poslal domácí zpět do vedení. (22:21)
    50
    A je dokonce vyrovnáno. Znovu to na sebe vzal hostující Miroslav Jurka, který poslal brankáře na opačnou stranu. (21:21)