Frisk Asker – Bolzano 1:5 (kon.) | Doněck – Rouen 2:1 (kon.) | Sparta – TPS cz 3:2 (kon.)
Jastrzębie – Salzburg 2:3 (kon.) | Tappara – Lugano 3:2 (po pr.) | Bremerhaven – Växjö 2:1 (kon.)
Skellefteå – Eisbären 5:3 (kon.) | EC-KAC – Rungsted Seier Capital 3:2 (po pr.)
KAC Klagenfurt
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Rungsted Seier Capital
Neděle 05.09.2021, 20:20 • Stadthalle Klagenfurt (AUT) • Hokejová Liga mistrů • Skupina G
    Klagenfurt přetlačil Rungsted 3:2 po prodloužení

Dnešní utkání sledovalo 1708 diváků. (22:41:09)

Je za námi další z napínavých duelů CHL, který dopadl nakonec lépe pro domácí z Klagenfurtu. Ti se v průběhu utkání dostali do tempa a prodloužili svojí neporazitelnost ve Stadthalle na 7 zápasů. Rungsted po celý zápas zvládal vzdorovat, ale v závěru hostům došly síly a domácí rychle bruslili. KAC si zaslouženě ponechá 2 body za výhru v prodloužení, dánský mistr bude určitě spokojený i s jedním.
    To je ode mě pro dnešek z Klagenfurtu vše! Děkuji za sledování a u hokejových přenosů na počtenou!

Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Na tuto střelu byl ale už finský golman krátký! LUKAS HAUDUM trefil parádně, a to pod horní tyčku. Rozhoduje tak dnešní zápas pro Klagenfurt! Asistence: Clemens Unterweger, Rok Tičar.

60:24
    A už mohlo být rozhodnuto, Kolppanen chytil stoprocentní gólovku!

60:01

Střely na branku po třetí třetině
    KAC Klagenfurt 30 – 19 Rungsted Seier Capital

Základní hrací doba je minulostí, bude následovat krátké pětiminutové prodloužení 3 na 3 .

60:00

59:26
    Hra se přesune před Kolppanena, a to po tom, co puk přejel všechny čáry.

59:01
    Běží poslední minuta první třetiny.

58:40
    Tlak domácích je pořád velký, ale dost možná Rungsted je zvládne ubránit až do konce třetí části.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Rakouský tým je mnohem rychlejší v závěru utkání, zvládne toho využít a vstřelit branku?

56:44
    Hosté se snažili také o útočení, ale Klagenfurt ukazuje svou kvalitu. Teď se navíc pořádně zapotil Kolppanen, který musel čelit dotírání Frasera.

55:28
    Znovu se přerušuje, hrací předmět se dostal z ledu pryč.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 36. Petersen (Koch, Tičar), 42. Petersen (Ganahl, Tičar), 61. Haudum (Unterweger, Tičar) – 25. Sorensen, 53. Daly (Rosenthal)

KAC Klagenfurt: Dahm (Holzer) – Unterweger, Bruggisser, Strong, Schumnig, Steffler, Vallant, Tialler – Fraser, Koch, Haudum – Ganahl, Tičar, Petersen – Bischofberger, Hundertpfund, Witting – Sticha, S. Geier, Obersteiner – M. Geier.
    Rungsted Seier Capital: Kolppanen (Grubak) – Daly, Bergholt, Jensen, Rondbjerg, Møller, Gammelgaard, Back – Bjerrum, Gustafsson, Rosenthal – Pison, Olsson, Andersson – D. Madsen, Green, Hansen – Sorensen.

Rozhodčí: Nikolič, Ofner – Seewald, Zgonc