Admira Praha – Příbram B 2:1 (kon.) | Slavia B – Sokolov 8:2 (kon.) | Plzeň B – Králův Dvůr 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
2:2 (2:1)
FK Králův Dvůr
Neděle 05.09.2021, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

Já vám děkuji za pozornost, pěkný zbytek neděle. (12:22:51)

Zápas končí. Dva rychlé góly dala Plzeň už na začátku zápasu. V 16. minutě snižoval Martin Kraus svým prvním gólem a v 54. minutě pak srovnával po rohu na 2:2. Hosté měli možnost ještě vstřelit branku z penalty, která byla původně nařízena, ale po poradě s čárovým svůj verdikt hlavní sudí změnil a žádný pokutový kop se nekopal. Šancí ještě bylo na obou stranách dost, žádná ale v síti neskončila a body se mezi týmy rozdělují.

90+2

90+2
    Pravděpodobně bude následovat poslední akce v dnešním utkání.

90+1
    Domácí Viktorka se snažila o rychlé založení akce, ale během toho se dopustila faulu a bude se muset bránit.

90
    Utkání bude prodlouženo o dvě minuty.

90
    Centr Adama Peška musel Toman vyrazit na roh. Míč padal do horního rohu branky.

89
    Čárový pomohl rozhodnout Nedvědovi o faulu na plzeňského hráče.

88
    Nastřelená zeď a následná dorážka zblokována Alexandrem Sojkou.

87
    Při snaze se dostat před obránce Plzně byl Krejdl poslán k zemi a hosté budou kopat standardní situaci.

86
    Plzeň bude po nepřesné přihrávce odkopávat od branky.

86
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Vrba, přichází Šimek.
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Mach, přichází Osypenko.

85
    Martin Kraus si ve výskoku pomohl nedovoleně a byl mu odpískán útočný faul.

84
    Hosté budou kopat rohový kop.

83
    Jakub Dvořák přihrál míč před branku, kde na zadní tyčce chtěl skluzem doručit míč do branky hráč Králova Dvoru. Naštěstí pro Plzeň se obránce stihl vrátit a zamezit tak doražení míče do branky!

83
    Krausův dloubáček mezi obránce si jeho spoluhráč nenašel. Našel si jej jen brankář Viktorky Mrózek.

82
    Aut se sice nepovedl a domácí o míč přišli, ale za krátko si jej vybojovali zpět a mohou rozvíjet další útočné snažení.