Dukla B – Ústí n/O 6:0 (kon.) | Brozany – Velvary 2:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:2 (1:2)
TJ Slovan Velvary
Neděle 05.09.2021, 17:00 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (19:02:30)

Toto utkání nepozná vítěze! Velvary neudržely poločasové vedení a z Brozan si dnes večer odvezou pouze bod za remízu 2:2. Na domácí straně se o branky postaral Gebert a Chukwuma a za Velvary se trefil Vopat. Nešťastníkem tohoto utkání je domácí Bechyně, který si v prvním poločase dal vlastní gól.

90+5

90+4
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Marek Mucha.

90+3
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Ondřej Kolařík.

90+2
    Nastavený čas plyne spíše na hostující polovině. Brozany vycítily šanci, kterou se snaží využít.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jan Havránek (TJ Slovan Velvary).

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Za malý moment nám rozhodčí ukáže počet nastavených minut ve druhém poločase.

89
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Dominik Šup, přichází Jakub Sláma.

89
    Domácí brankář razantně vyboxoval míč mimo své vápno, ale i tak musí být na pozoru. Hostující akce nekončí.

88
    Žlutou kartu dostává Marek Krátký (SK Sokol Brozany).

87
    Tohle mohlo domácí tým mrzet, ale přímý kop hostujícího týmu skončil mimo tři tyče domácí branky.

86
    Domácí centr z pravé strany skončil v rukavicích hostujícího brankáře, který rychle rozehrál na volného spoluhráče.