Dukla B – Ústí n/O 6:0 (kon.) | Brozany – Velvary 2:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové B 3:2 (kon.)
SK Zápy
3:2 (1:2)
FC Hradec Králové B
Neděle 05.09.2021, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si poslední zbytky víkendu. Na viděnou. (18:55:29)

V dalším kole se Zápy představí na hřišti druhého Chlumce nad Cidlinou. Hradecká rezerva bude hostit béčko Pardubic.

Zápy po změně stran otočily výsledek a slaví své třetí letošní vítězství. Rezervu Hradce Králové, která vzhledem k reprezentační přestávce dorazila posílena o několik hráčů prvoligového áčka, porazila v hezkém utkání 3:2. Hrdinou druhého poločasu se stal střídající Matyáš Kubů. Ten už po minutě pobytu na hřišti nejprve v 60. minutě srovnal, aby o pět minut později přízemní střelou z otočky dokonal obrat. Zápy tak prodloužily sérii bez porážky na čtyři kola a polepšily si v tabulce na čtvrtou pozici právě před Hradec Králové, který klesl na páté místo.

90+4

90+3
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Josef Eliáš, přichází Václav Čičatka.

90+3
    Po centru z levé strany vyboxoval Hrubeš míč někam k hranici šestnáctky. Následovala střela vedle pravé tyčky.

90+2
    Filip Kubala se na levé straně vápna zbavil Michala Pávka. Povedený průnik zakončil střelou na bližší tyč, kde ovšem vyrážel pozorný Karel Hrubeš na roh.

90+2
    Tentokrát aut na straně domácích. A není asi překvapením, že s jeho rozehráním nikterak nespěchají.

90+1
    U balonu Hradec Králové, který rozehraje autové vhazování od půlící čáry.

90+1
    Rozhodčí Olga Zadinová nastaví druhý poločas o tři minuty.

90
    Filip Kubala se provinil ve vzdušném souboji proti pravidlům. Zápy mohou uspořit další cenné desítky vteřin.

89
    Jakub Rezek rozehrál standardku Hradce centrem od pravé postranní čáry. Následovala série odrazů před brankou a nakonec i zákrok brankáře Karla Hrubeše.

88
    Dlouhý nákop doskákal jen do rukavic brankáře Michala Reichla.

87
    Jakub Rezek přižduchl zezadu Lukáše Koutenského. Zápy zůstanou u balonu.

86
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Patrik Kavalír, přichází Milan Matoušek.

85
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

85
    Následoval tedy ještě rohový kop, z něhož už však pro Zápy žádné nebezpečí nevzešlo. Pět minut před koncem řádné hrací doby tak domácí tým stále vede nejtěsnějším rozdílem.