Ostrava B – Blansko 4:0 (kon.)
FC Baník Ostrava B
4:0 (3:0)
FK Blansko
Neděle 05.09.2021, 10:00 • Bazaly, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (12:11:37)

Rezerva Baníku na svém domácím hřišti porazila Blansko, které zároveň přeskočila v tabulce MSFL a posunula se už na třetí místo. Víceméně rozhodnuto bylo po půlhodině hry. Jaroň nejprve otevřel skóre z penalty a po pěti minutách překonal Nešetřila i podruhé. Zálešák ve 28. minutě navyšoval náskok už na 3:0 a definitivní podobu skóre po změně stran ještě dotvořil Sanneh. Blansko hrozilo až ve druhé půli. Kromě gólovky Machálka mělo i několik náznaků, ale Číž o své čisté konto nepřišel.

90+1

90+1
    V jediné nastavené minutě se Baník rozloučil se zápasem rohovým kopem. Centroval Martiník a balon se ve změti těl odrazil od jednoho z domácích k rychle reagujícímu Nešetřilovi.

90
    Blansko velmi pasivně bránilo. Hráči už byli bez pohybu, a tak nechybělo mnoho, ale houževnatý Chvěja levačkou zavěsil k levé tyči Nešetřilovy brány.

89
    Reteno nevyhodnotil dobře přihrávku od Machálka. Zkusil zakončit hlavičkou, jenže z předklonu branku nezasáhl.

88
    Martiník dal míč do prostoru k Bittovi. Ten měl po své levici dva kolegy, jenže Fall přihrávku vystihl.

87
    Jiříčkův centr sebral Nešetřil a rychle rozehrál protiakci. Machálkův nákop na hrot stopeři Baníku zkrotili.

86
    Blansku se pootevřela levá strana, nicméně Zálešák nepustil Tenorův centr před Lumíra Číže.

84
    Jiříček svým pohybem kopíroval zadní čáru. Přihrávka do ohně byla sražena k Říhovi, jehož střelu obránce ztečoval na roh.

83
    Zálešákův nákop Říha hlavou nadzvedl a prodloužil dále do vápna, kde si pro balon skočil Nešetřil.

82
    Rozhodčí nechali běžet hru, i když na půlce zůstali v nefotbalové pozici hned dva hráči. Baník tentokrát útok do rozhozené obrany nezúročil.

81
    Číž v několika případech nepůsobil nejjistějším dojmem. Teď riskoval při odkopu. Nechával ho na poslední chvíli a napadající soupeř ho teoreticky mohl odrazit směrem mezi tyče.

80
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Muhammed Sanneh, přichází Jan Nevřela.
    79. Muhammed SANNEH - 4:0

79
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    Čtvrtá gólová radost na Bazalech. Hosté opět povolili bleskový přechod středu hřiště, který nechávají ve druhé půli trestuhodně prostupný. Moc dobře si obránci nevedli ani ve vápně, kde nechali MUHAMMEDA SANNEHA vystřelit po zemi z jeho pohledu k pravé tyči.

78
    Byla to krásná pozice pro praváka. Elekana Reteno zleva pálil k bližší tyči, ale nebylo to tak razantní, aby Číž kapituloval.

77
    Další nebezpečný trestňák v hostující prospěch. Před šestnáctkou schytal Telemův žlutý faul Jakub Tenora.

76
    Bitta se zprava přibližoval k Nešetřilovi, ale nakonec sám odrazil míč za koncovou čáru. Bude se kopat od branky Blanska.