Rapid Ústí n/L – FTZS Liberec 0:5 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
0:5 (0:2)
FTZS Liberec
Neděle 05.09.2021, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 1. Futsal liga • 2. kolo

Střetnutí mezi Ústím nad Labem a Libercem končí vítězstvím hostů. Při pohledu na výsledkovou tabuli vypadá skóre jednoznačně, domácí mladé naděje ale nechaly na hřišti všechno. Rapid se navíc od úvodních minut musel obejít bez zraněného Daniela Hajaše po souboji s protihráčem, po první inkasované brance musel střídat kvůli zranění také gólman Tomáš Votava.

Stav akumulovaných faulů ve druhém poločase: 4:5.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:53:18)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Zápas rozhodlo naše neproměňování brankových příležitostí. Když se Liberec dostal do dvoubrankového vedení, zatáhl obranu a nám nebylo souzeno vstřelit branku. Soupeři gratuluji k vítězství."

Karel Vrabec (FTZS Liberec): "Rapid si na začátku zápasu vypracoval šance, nás podržel gólman. Poté jsme se dostávali více do hry a vytěžili více ze šancí, které jsme si vytvořili. Zápas byl bojovný, na hřišti se pralo o každý flek, ostatně jako každé utkání s Rapidem."

39:36
    Domácím dnes štěstí nepřeje, za hlasité podpory vlastních fanoušků nedokáží nalézt recept na Dominika Vogta.
    38:31 Dominik HOŘÁK - 0:5

38:31
    Liberec právě vstřelil branku!
    Další pojistku pro hosty obstarává za asistence Kamila Janouše přesnou ranou DOMINIK HOŘÁK. Asistence: Kamil Janouš.

38:03
    Matěj Čapek (RUL) obdržel žlutou kartu za protesty proti výrokům Jiřího Lasche.

38:03
    Pátý akumulovaný faul Liberce.

36:58
    Aleš Benek si v brejku vylámal zuby na Tomáši Mrázkovi, který ze souboje tváří v tvář vzešel vítězně.

35:29
    Petr Zajíček si pomohl obranným zákrokem proti pravidlům, stav akumulovaných faulů ve druhé půli proto činí již 3:4.

34:59
    Jiří Baran faulován Martinem Gajdošem.

Dnešní utkání sleduje 89 diváků.

33:02
    Z levé strany mohl snížit Martin Gajdoš, kterému v cestě stála horní tyč!

32:26
    Matěji Klierovi při zakončení ze středu střela nesedla.

31:47
    Snahu mladým domácím nadějím upřít nelze, Rapidu ale schází střelba.

Stav akumulovaných faulů ve druhém poločase: 0:4.
    29:26 Daniel VIK - 0:4

29:26
    Liberec se znovu prosazuje z nenápadné brankové příležitosti! Jiří Baran z nulového úhlu zahlédl nikým nehlídaného DANIELA VIKA, který střelou o břevno pojišťuje vedení hostů. Asistence: Jiří Baran.

28:06
    Petr Výborný pohlednou střelou získal rohový kop, brankář Liberce zůstává nepřekonán.

27:45
    Dominik Vogt se opět podíval za půlicí čáru, když se tentokrát odhodlal ke střele. Tomáš Mrázek balón vyrazil.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 4. Benek (Vik), 8. Vik (Benek), 26. Žampa (Jelínek), 30. Vik (Baran), 39. Hořák (Janouš)

Karty:   20. Zajíček (RUL), 39. Čapek (RUL)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (4. T. Mrázek, Smolař) – Jaroslav Zápotocký, Jiří Zápotocký, P. Výborný, Gajdoš, Zajíček, M. Macháček, Koc, Hajaš, Klier, M. Čapek. Trenér: Martin Dlouhý.
    FTZS Liberec: Vogt (Dlask) – Vobořil, T. Jelínek, Žampa, P. Bína, Vik, Baran, Benek, Žoček, Baláž, Janouš, Hořák, Janáček. Trenéři: Karel Vrabec, Robert Mezei.

Rozhodčí: Lasch – Vlašič, Mollinger; delegát: Drobný