Švédsko – Uzbekistán 2:1 (kon.) | Estonsko – Sev. Irsko 0:1 (kon.)
Švédsko
2:1 (2:0)
Uzbekistán
Neděle 05.09.2021, 15:00 • Friends Arena (Solna). • Mezinárodní přípravné zápasy

Dvě branky v prvním poločase dovedly favorizované Švédsko k vítězství nad soupeřem z Uzbekistánu. Ten nedal svou kůži lacino, ve druhém dějství snížil a na severu Evropy odehrál povedený duel. Na úspěch to ale nestačilo. Díky za pozornost. (16:52:48)

90+5

90+4
    Uzbeci to zkouší dlouhými nakopávanými míči za obranu, ale švédská defenziva odolává.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

89
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Mašaripov, přichází Jerkinov.

89
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Hamrobekov, přichází Amonov.

86
    Švédové drží míč daleko od své branky na polovině soupeře.

83
    Uzbeci svého soupeře trápí a snaží se vyvinout závěrečný tlak.

81
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Danielsson, přichází Claesson.

76
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Šomorudov, přichází Sergejev.

76
    Střídání v týmu Uzbekistán: ze hřiště odchází Alijonov, přichází Juldošev.
    71. ŠOMURODOV - 2:1

71
    Uzbekistán právě vstřelil branku!
    A pozor, dvacet minut před koncem je tu drama. Sajfjev krásnou přihrávkou vyslal do šance svého spoluhráče a ELDOR ŠOMURODOV sám před brankářem zamířil po zemi do jeho vzdálenějšího dolního rohu.

71
    Nepřesná přihrávka Švédů končí u hostujícího brankáře, který rychle rozehrává.

69
    Domácí na levém křídle získali míč, následný centr do pokutového území byl odvrácen za postranní lajnu. Skandinávský tým tak bude pokračovat vhazováním.

67
    Boj o míč u středové čáry vyhráli hosté, kteří rychle vyrazili do brejku, ale daleko se s balónem nedostali.

65
    Šukurov zamířil obloučkem přímo do náruče domácího gólmana, který tak moc práce neměl.

64
    Už to vypadalo, že by mohli hosté ohrozit soupeřovu svatyni, nakonec ale přenesli hru na svoji stranu.