Švédsko – Uzbekistán 2:1 (kon.) | Estonsko – Sev. Irsko 0:1 (kon.)
Estonsko
0:1 (0:0)
Severní Irsko
Neděle 05.09.2021, 18:00 • A. Le Coq Arena, Tallinn • Mezinárodní přípravné zápasy

Je konec. Zápas nám nabídl opravdu vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Oba týmy se především snažily hrát dobře defenzivně a bez chyb. Výstavní trefa Shanea Fergusona ze sedmdesáté deváté minuty ale překlopila skóre zápasu na stranu Severního Irska. To tak po urputném boji poráží nejtěsnějším možným rozdílem Estonsko. Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit v dalších sportovních přenosech. (20:01:23)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:10.

90+4

90+4
    Hazard si došel pro centr směřující k jeho bráně a odkopává míč na soupeřovu půli.

90+3
    Opět se hraje.

90+2
    Charles se svíjí na hřišti a žádá si pomoc zdravotníků.

90+1
    Tak to bylo o fous! Poom si poradil se dvěma soupeři a prodral se ke střele. V pádu o kousek přestřelil.

90
    Jsou nastaveny tři minuty.

90
    Ostrovní tým se konečně zmocnil míče a hned ho odkopává co nejdále od své brány.

89
    Velký nápor Estonska. Ti buší, co jim síly stačí a tlačí se za vyrovnáním.

88
    Ani Poom, ani Kait svými centry nenašli žádného ze svých spoluhráčů.

87
    Žlutou kartu dostává Bradley (Severní Irsko).

85
    Kait zprava ohrozil nulu Hazarda, ten zůstal pozorný.

83
    Už mohl mít dva. Ferguson z podobné pozice jako z gólového pokusu napálil balón na branku. Tentokrát přestřelil.

81
    Obrdržená branka jako by zmrazila hru Estonců. Irové jsou pochopitelně povzbuzeni a dále buší do soupeřovy obrany. Estonsko už se dostalo na útočnou polovinu, ale na obranu svého soupeře dnes neznají recept.