Rytíři Kladno
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
HC VERVA Litvínov
Pondělí 06.09.2021, 18:00 • ROCKNET Aréna • Přípravné zápasy

Rytíři ve třetí třetině rozhodli o výhře, když se v 56. minutě střelecky prosadil Daniel Kristo, do prázdné branky poslal kotouč ještě Marek Baránek. V samostném závěru ještě Martin Havelka upravil skóre na konečný 4:3.

Na počtenou, Kamila Stříteská Ströer. (20:34:07)

59:56
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A že se Verva nevzdává se vzápětí potvrdilo. Od modré pálil Hrbas, jehož střelu v předbrankovém prostoru usměrnil MARTIN HAVELKA. Asistence: Marek Hrbas.

59:50
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Račuk – 2 min., sekání).

59:44
    Balinskisova střela v předbrankovém prostoru skončila ve výstroji.

59:31
    Verva ale stále nic nevzdává a nadále okupuje útočnou třetinu.

59:08
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Nakonec se Rytířům podařilo poslat kotouč z obranné třetiny až do zcela volné klece Litvínova. Autorem čtvrtého gólu se stává MAREK BARÁNEK. Bez asistence.

58:48
    Kladno mělo téměř vyhráno, ale Matěj Stříteský zaskočil v brankovišti a téměř vytáhl puk z branky po střele Ondřeje Machaly.

58:29
    Godla opouští brankoviště!

58:19
    Litvínov se zmocňuje puku.

57:54
    Kudrna mohl dovršit hattrick, kdyby dojel k levitujícímu kotouči u domácí branky o chvilku dříve.

57:24
    Denis Zeman nezachytil rozehrávku a Verva přišla o pásmo.

56:57
    Hosté jsou v pásmu. Tvrdou střelu vyslal Aaroin Irving, který rána mířila za domácí klec.

56:44
    Nicolas Hlava vyhazuje po mantinelu až na zakázané uvolnění.

56:40
    Pospíšilova střela ze středu modré čáry zavítala do připravené lapačky.

56:12
    Kladenské zakázané uvolnění, hra se přesouvá do obranného pásma domácích.

55:38
    Litvínov se ještě snaží srovnat. Má na to ještě necelé 4 minuty hry.

55:14
    Rytíři využívají přesilovou hru. Střelou z pravého kruhu vymetl pavučiny v Godlově braně DANIEL KRISTO, jenž se trefil do horního rohu litvínovské branky. Asistence: Tomáš Plekanec.

55:02
    Plekanec nabil na modrou, kde byl připravený Marek Baránek, který má dnes očividnou chuť do zápasu. Jedná se o několikátý jeho pokus. Nyní byla střela sražena do ochranné sítě.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 15. Donaghey (Baránek), 25. Beran (Melka, Donaghey), 56. Kristo (Plekanec), 60. Baránek – 13. Kudrna (Irving), 31. Kudrna (Zdráhal), 60. Havelka (Hrbas)

Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Dotchin, Kehar, Donaghey, Baránek, Nilsen, Funk, Štoch – Ciampini, Plekanec, Kristo, Melka, Kubík, Machala, Račuk, Pitule, Hajný, Hlava, Filip, Beran.
    HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Demel, Irving, Hrbas, Balinskis, Kolář, Stříteský, Zeman – Pospíšil, Hübl "C", Lukeš "A", Kudrna, Estephan, Zdráhal, Straka, Sukel, Jarůšek, Stehlík, Havelka, Zygmunt, Svoboda.

Rozhodčí: Hucl, Jaroš – Sedláček, Tvrdík