Helas Brno – České Budějovice 3:0 (kon.)
3:0 (1:0)
Dynamo PCO České Budějovice
Pondělí 06.09.2021, 19:301. Futsal liga • 2. kolo

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (21:18:54)

Utkání je za námi. Helas byl většinu doby lepším týmem a měl i více šancí. Situace se mu ale zkomplikovala, když za stavu 1:0 byl ve 31. minutě za hru rukou vyloučen jeho brankář Herko. Domácí ovšem tuto složitou situaci zvládli a dvěma góly v posledních pěti minutách si pojistili vítězství a první tři body do tabulky.

39:14 Pavol MATEJOV - 3:0

39:14
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Filip Havrda dokázal vybojovat míč a postrčit jej na PAVOLA MATEJOVA. Slovenský futsalista následně střelou přes velkou část hrací plochy trefil odkrytou hostující bránu a svým prvním gólem za Helas tak definitivně rozhoduje o dnešním vítězi.

38:50
    Nakonec se sám Křížek vydal do útoku a dokonce zakončil. Jeho protějšek Klímek ale proti jeho střele z úhlu zakročil.

38:15
    Další desítky sekund jsou pryč a hostům se stále nedaří ohrozit bránu soupeře a ani jen zatlačit natolik, aby mohl brankář Křížek ze své brány.

37:26
    Na hřiště se na straně domácího týmu podíval už i mladý futsalista Gajdács, který jako čerstvá síla má pomoci potrápit soupeře při rozehrávce a udržet náskok.

36:43
    I nadále se hostujícímu celku nedaří se dostat na delší dobu k míči a také bráně soupeře. Času přitom už moc nezbývá.

35:55
    Další střela Šarközyho letěla vysoko nad bránu. Ze strany Dynama už ale moc nadějně nevypadá.
    35:25 Jiří MUŽÍK - 2:0

35:25
    Jihomoravané přidávají druhý gól a s ním i trochu více klidu na své kopačky. Po rohovém kopu vystřelil z pravé strany JIŘÍ MUŽÍK, který dokázal dostat míč do sítě.

35:07
    Šarközy vyslal zajímavý pokus z pravého křídla, po teči obránce ale míč skončil vedle brány. Čeká nás rohový kop.

34:45
    Benát se vydal do protiútoku a skončil na kolenou. Na rozhodčího tento jeho přifilmovaný pád ale neplatil a hostující fotbalista tak vidí žlutou kartu.

34:00
    Šest minut zbývá Českým Budějovicím k tomu, aby dokázaly vyrovnat. Aby nakonec nevyužité přesilovky nakonec nelitovaly...

33:23
    Svoboda pálil ze slibné pozice, Křížek ale jeho pokus dokázal vyrazit. Teď se nám hra hodně rozhýbala.

32:54
    Presl se pokusil přelobovat Křížka, minul ale levou tyč brány a rozdíl mezi týmy je tak stále pouze jednogólový.

32:36
    Domácí už jsou v plném počtu a Křížka prověřil Poul. Hostující gólman si po odmlce dokázal poradit.