Jokerit – Čeljabinsk 5:4 (po pr.) | Omsk – Chabarovsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Vladivostok 9:2 (kon.)
Soči – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Spartak Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.) | Kunlun – Riga 5:6 (kon.)

Zblokované střely 7:18 (21:03:27)

Domácí hráči se dostali v první třetině do dvoubrankového vedení, pak ale hosté dokázali vyrovnat. Za nerozhodného stavu dospěl zápas do prodloužení, které rozhodl Emil Pettersson.

Spartak právě vstřelil branku!
    Je konec, na nájezdy nedojde. DOmácí proměnili přesilovku a vyhrávají tento zápas. Z hranice brankoviště se prosazuje důrazný EMIL PETTERSSON. Asistence: Jori Lehterä a Tim Heed.

63:22
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Jaremčuk – 2 min., podrážení).

63:15
    Hraje se tři na tři a domácí se usadili v útočném pásmu, kde vybojovali vhazování.

62:47
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Loktionov – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Fjodor Malychin – 2 min., sekání).

62:46
    Fjodor Malychin se dostal do zakončení, ale brankář kryje jeho ránu.

62:34
    Miro Aaltonen skvěle zakončoval, ale domácí brankář vytáhl dobrý zákrok.

61:43
    Na nějakou výraznější šanci čekáme. Hosté mají ponechanou výhodu.

61:26
    Domácí se usadili v útočném pásmu, jediná střela byla zblokovaná.

60:58
    Daniel Audette pálil a domácí brankář přerušuje hru, bude se vhazovat.

60:36
    Arťom Ivaňuženkov to zkoušel individuálně, ale k zakončení se nepropracoval. Dobře hrají hosté.

60:20
    Hosté neuspěli, a tak nyní mohou hrát domácí.

60:01
    Zápas pokračuje prodloužením.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Loktionov (Kugryšev, D. Višněvskij), 10. Chochlačov (D. Višněvskij, Loktionov), 64. Pettersson (Lehterä, Heed) – 19. Ojamäki (M. Aaltonen, Indrašis), 44. Jaremčuk (Smolin, Audette)

Spartak Moskva: Dansk (Krasikov, Zadorožnij) – Jeřábek, Heed, D. Višněvskij, Nikišin, Mamkin, Ručkin, Jevenko – Širokov, Pettersson, Lehterä – Chochlačov, Kugryšev, Loktionov – Soloduchin, Šaškov, Avcin – D. Kvartalnov, Gimatov, Drozdov – Ponomarjov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov, Kloberdanec) – Ljamin, Vi. Antipin, Voronkov, Kemiläinen, D. Musin, Golovkov, Borodkin – Grebenščikov, Nesterov, Malychin – M. Aaltonen, Ojamäki, Indrašis – Jaremčuk, Smolin, Audette – V. Popov, S. Děmidov, Ivaňuženkov – Kondyrev.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Osipov, Parikov

Diváci: 1 766