Arménie – Lichtenštejnsko 1:1 (kon.) | Řecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Kosovo – Španělsko 0:2 (kon.)
Itálie – Litva 5:0 (kon.) | Sev. Irsko – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Bělorusko – Belgie 0:1 (kon.)
Wales – Estonsko 0:0 (kon.) | Albánie – San Marino 5:0 (kon.) | Maďarsko – Andorra 2:1 (kon.)
Polsko – Anglie 1:1 (kon.) | Island – Německo 0:4 (kon.) | S. Makedonie – Rumunsko 0:0 (kon.)
Severní Irsko
0:0 (0:0)
Švýcarsko
Středa 08.09.2021, 20:45 • Windsor Park (Belfast) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina C

Severní Irsko dokázalo proti Švýcarsku vybojovat bod! Švýcaři opět potvrdili, že na vstřelení branky se opravdu nadřou a v kvalifikaci se jim zatím moc nedaří střílet do černého. I když měli několik dobrých šancí, defenzíva Severního Irska byla dnes dobře připravená. A velkou zásluhu na remízovém stavu má i brankář Bailey Peacock-Farrell, který v prvním poločase zneškodnil pokutový kop! (22:37:14)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Ciaron Brown (Severní Irsko).

90+2
    Ve druhé minutě nastavení drželi domácí míč na levé straně hřiště, odkud už se blíž k brance Sommera nedostali.

90+1
    V první minutě se Švýcaři pokoušeli o další útok, bez úspěchu.

90
    Základní hrací doba je téměř u konce a je avizováno tří minutové prodloužení.

88
    Zdá se, že se dnes branky nejspíše nedočkáme. Švýcarsko je sice stále aktivní v útoku, ale nedokážou vymyslet nic překvapivého pro svého soupeře.

87
    Přihrávka na Farrella a ten na nic nečekal a rychle odkopl míč za polovinu hřiště.

86
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Silvan Widmer, přichází Jordan Lotomba.
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Denis Zakaria, přichází Michel Aebischer.

86
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Shayne Lavery, přichází Jordan Jones.

84
    Ale i domácí se dokážou dostat do útoku, ovšem o jejich nebezpečném počínání nemůže být momentálně řeč.

83
    Švýcarsko se stále snaží prosadit, ale jejich soupeř je velmi dobře defenzivně připraven a ten hodlá udržet stav, který svítí na světelné tabuli.

81
    Remo Freuler dostal míč od Ricarda Rodrígueze, ale promeškal střelu a poté už nastřelil jen obránce!

80
    Něco okolo deseti minut, mají oba celky, aby se dokázaly prosadit.

79
    Nyní se domácím daří držet hru zase na polovině soupeře, což už tak častý jev ve druhém poločase není.

78
    Nico Elvedi zastavil centrovaný míč ve vápně a to svým břichem. Domácí chvíli požadovali odpískání jeho ruky, ale z opakovaného záběru bylo evidentní, že míč ruku nezasáhl.

77
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Haris Seferović, přichází Andi Zeqiri.

76
    Míč se nyní nachází u brankáře Severního Irska, který se chystá k odkopu od své branky.