Tábor – Pardubice 1:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:4 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 6:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:5 (kon.) | Zlín – Havířov 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (2:3 po s.n.)
Technika Brno – Motor ČB 2:3 (kon.) | Třemošná – Kladno 0:6 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Poruba – Kometa Brno 2:8 (kon.) | Olomouc – Přerov 3:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 6:4 (kon.)
PZ Kladno – Liberec 2:15 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 09.09.2021, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Energetici zvládli divokou přestřelku na domácím ledě a z prvního utkání nové sezony berou tři body.

Děkuji za pozornost a budu se loučit u dalších textových přenosů. (20:22:35)

58:44
    Matteo Kočí (KVA) je vyloučen za hákování. Piráti tak ještě mají šanci něco s utkáním udělat.

58:26
    Osamocený Samuel Stejskal dostal přihrávku před domácí branku, ale ve velké šanci neuspěl!

56:13
    Adam Titlbach znovu uprchl domácí obraně, ale ani tentokrát nevyzrál na Dybala.

55:32
    Icing přesouvá hru před Perůtku.

53:46
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

49:17
    Nebezpečnou hrou vysokou holí se provinil jeden z energetiků. Dvě minuty pobude na trestné lavici Zdeněk Šmíd (KVA).

47:48
    Csabiho formace zavařila hostující pětce, při jedné střele dokonce zasáhl Alexandr Perůtka svou maskou.

46:49
    Další chomutovské snažení zmařil ofsajd.

45:25
    Vhazovat se bude před Dybalem, jeho spoluhráči totiž vyhodili až na zakázané uvolnění.

41:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Čepice na led! TOMÁŠ KRÁL to tentokrát vzal individuální cestou a přesnou střelou zkompletoval hattrick. Bez asistence.

41:32
    Piráti právě vstřelili branku!
    Za práci v obranné fázi dnes trenéři rozhodně chválit nebudou. Chomutovští nevymýšleli v karlovarské třetině žádné složitosti a po ose Žižka – JAROSLAV POSPÍŠIL skončil kotouč v brance. Asistence: Adam Žižka.

40:26
    Ihned po prvním buly třetí třetiny zamířili karlovarští do útočného pásma a pouhých šestadvacet vteřin jim stačilo na vstřelení gólu. JAKUB ANTON vyslal od modré čáry dělovku, která cestou do brány pravděpodobně ještě zavadila o některého z clonících hráčů. Asistence: Matyáš Adámek.

40:01

Gólové hody nepřestaly ani ve druhé dvacetiminutovce. Energie si vyjma jednominutového výpadku, během něhož dvakrát inkasovala, pohlídala skóre a po čtyřiceti minutách vede 4:3.

40:00

38:44
    Tahle kombinace znovu zafungovala! Petr Pavelec si vybruslil od levého kruhu a křižným pasem vybídl TOMÁŠE KRÁLE, jenž už měl snadnou úlohu. Asistence: Petr Pavelec.

36:22
    Faul kolenem! Dvouminutový trest inkasuje Pavol Cipko (KVA).

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 7. Král (Pavelec, Váňa), 16. Kubíček (Palaj, Mähler), 28. Pavelec (Váňa, Handl), 39. Král (Pavelec), 41. Anton (Adámek), 42. Král – 12. Žižka (Titlbach, Hynek), 26. Ibl (Badinka), 26. Titlbach, 42. Pospíšil (Žižka)

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Kočí "A", Kubíček, Anton Cipko, Mähler – Král, Adámek, Csabi "C", Palaj, Pastor, Šmíd "A", Handl, Váňa, Pavelec
    Piráti Chomutov: Perůtka (Štěrba) – Svoboda, Badinka Dom., Žižka, Ibl, Pašek, Hynek – Badinka Dan., Mišovič "A", Čihař, Pospíšil, Titlbach "A", Vondrášek, Grosskopf, Stejskal

Rozhodčí: Zubzanda – Juránek, Baxa