Dubnica – Trenčín 0:0 (zruš.) | Letňany – Děčín 0:0 (zruš.) | Nitra – Bratislava Capitals 2:1 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:3 (po pr.)
HC Kobra Praha
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
HC Řisuty
Pátek 10.09.2021, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • Přípravné zápasy

Je konec, ve vyrovnaném utkání nakonec vítězí domácí Kobra v prodloužení. Dvěma brankami se na domácí straně vyznamenal střelec Kamil Bříška a na straně hostů Petr Patyk. Prodloužení brzo po začátku rozhodl obránce Sebastian Janda.

To je pro dnešek z tohoto zápasu vše, přeji pěkný zbytek večera. (20:17:55)

61:18
    Kobra právě vstřelila branku!
    Bříška našel křižnou přihrávkou v útoku SEBASTIANA JANDU, který dělovkou z voleje překonal Pánka.
    Asistence: Kamil Bříška.

60:45
    Šteiner střílel od modré, Pánek vyrazil.

60:01

Konec třetí části! Jelikož je stav nerozhodný, bude se pokračovat dál prodloužením. Ve třetí části nejprve poslal domácí do vedení Kamil Bříška, ale ve hře bez gólmana srovnal Roman Formánek.

Řisuty právě vstřelily branku!
    Hosté bleskově využívají početní výhodu! Odražený puk se dostal k ROMANU FORMÁNKOVI, který střelou z ostrého úhlu překonal Sochůrka.
    Asistence: Petr Patyk, František Matula.

Řisuty to zkusí v šesti!

58:53
    Oddechový čas pro hosty.

58:53
    Pokus Havlůje byl zblokovaný do ochranné sítě.

58:20
    Formánkův pokus ze strany šel mimo klec.

58:00
    Zbývají dvě minuty do konce třetí třetiny.

57:10
    Hosté se snaží probojovat přes útočnou modrou.

56:33
    Zakázané uvolnění Kobry.

56:17
    Pánek přerušuje hru po dalším útoku domácích. Řistuy mají necelé čtyři minuty na srovnání.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 21. Janča (Zídek), 40. Bříška (Šťastný), 56. Bříška (Tondr), 62. Janda (Bříška) – 29. Patyk (Potěchin, Flachs), 34. Patyk (Keszi), 59. Formánek (Patyk, Matula)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Iljev) – Šteiner, Holý, Janda, Knesl, Pelant, Ženíšek – Šťastný, Tondr, Bříška (C), Zídek, Havrda, Petrák, Mucha, Kafka, Sovík, Janča.
    HC Řisuty: Pánek (Novotný) – Řepka, Potěchin (C), Zich, Beneš, Malovický, Matula, Kučera J., Flachs – Tomek, Patyk (A), Keszi, Formánek (A), Janeček, Havlůj, Kučera M., Fortelka, Rendla, Čermák, Výrut, Pokorný.

Rozhodčí: Hrdlička – Flegl, Nekvapil.