Zlín – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:2 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 3:2 (kon.)
FC Zlín
1:3 (0:1)
Bohemians Praha 1905
Sobota 11.09.2021, 16:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Tímto se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a přeji poklidný zbytek sobotního odpoledne. (17:52:40)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:16.

Zlín v domácím prostředí nepotvrdil roli favorita. Fastav neměl dobrý vstup ani do druhé půle, kdy poslal hosty do dvoubrankového vedení Martin Dostál. O několik minut později sice snížil střídající David Tkáč, který se prosadil ve druhém ligovém zápase za sebou, ale to je snad jediné pozitivum, které domácí zaznamenali. Na konečných 3:1 totiž upravil Matěj Koubek, který tak svému týmu definitivně zajistil plný bodový zisk.

90+3

90+2
    Václav Procházka si také krátce před koncem zápasu musí zhlédnout žlutou kartu.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90+1
    Tomáš Poznar smolně zasáhl loktem do obličeje Jana Vondru, domácí kapitán tak také dostává žlutou kartu.

90
    Lukáš Hrdlička svůj centr před bránu nedostal, Bohemians se následně raději osvobozují nákopem.

Dnešní utkání sleduje 2473 diváků.

88
    Hosté to ještě opatrně zkouší vepředu, ale nemůže se probojovat do pokutového území. Ševci už rozhodně nechtějí inkasovat.

87
    Bohemians dávají do obrany všechny své síly, protože nechtějí nic riskovat. Daniel Köstl byl ale nyní příliš tvrdý a poměrně zbytečně fauloval.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Libor Bobčík.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Lukáš Hrdlička.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Vojtěch Novák.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Josef Jindřišek.

84
    Domácí už příliš nevěří comebacku, v klidu si tedy přihrávají na své polovině a dopředu už se moc neženou.

82
    Ve druhém poločase se dost často žlutí, další kartu žluté barvy vidí Roman Květ, který to také přehnal při napadání.

81
    Martin Cedidla dost nepříjemně zasáhl nohu Romana Květa. Ten se chvíli zvedal z trávníku, ale žádné zranění si nepřivodil.
    79. Matěj KOUBEK - 1:3

Lukáš Mihal

Branky: 68. Tkáč (Čanturišvili) – 14. Keita, 55. M. Dostál (Keita), 79. Koubek (Necid)

Karty:   32. R. Hrubý (ZLN), 62. Fillo (ZLN), 90+1. Poznar (ZLN), 90+2. Procházka (ZLN) – 39. Hronek (BOH), 64. Fulnek (BOH), 82. Květ (BOH)

FC Zlín: Rakovan – Procházka, Simerský, Cedidla, Fillo (86. Hrdlička) – Čanturišvili (78. Janetzký), Hlinka (59. Tkáč), Conde, R. Hrubý (86. Bobčík), Y. Dramé (77. Nečas) – Poznar (C).
    Náhradníci: Šiška – Bobčík, Hrdlička, Janetzký, Nečas, Tkáč, Vraštil.

Bohemians Praha 1905: P. Le Giang – M. Dostál, Köstl, Krch (C), Vondra – Ljovin, Květ (84. Jindřišek) – Keita (68. Koubek), Hronek (84. V. Novák), Bartek (22. Fulnek) – Chramosta (68. Necid).
    Náhradníci: Bačkovský – Fulnek, Jindřišek, Koubek, J. Kovařík, Necid, V. Novák.

Rozhodčí: Hocek – Kotík, Lakomý