Sokolov – Rakovník 5:2 (kon.) | Motorlet – Vyšehrad 1:1 (kon.) | Benešov – Admira Praha 0:0 (kon.)
Králův Dvůr – Povltavská 2:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň B 3:3 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:1 (1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Sobota 11.09.2021, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Domácí dnes slaví last minute vítězství! V zápase 7. kola ČFL sice od 20. minuty prohrávali, avšak nakonec berou všechny tři body, když po vyrovnání Macha rozhodl o výhře Králova Dvora v nastavení kapitán Martin Kraus! (12:24:02)

90+3

90+3
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Mach, přichází Václavík.
    90+2. Martin KRAUS - 2:1

90+2
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují v 92. minutě hry a jsou malý krůček od zisku tří bodů! Po sérii odrazů se balon přibližně na penaltovém puntíku odrazil k MARTINU KRAUSOVI, který dává gól na 2:1.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Jakub Košata dostal za zbytečný skluz u postranní čáry žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Jiří Michalec, přichází Kryštof Kratochvíl.

88
    Po centru do vápna se ale hosté znovu ubránili.

88
    Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku. Je tu další rohový kop.

86
    Hráči Králova Dvora se nedostalo k zakončení ani po následném rohovém kopu.

85
    Domácí měli výhodu v podobě přímého kopu z dobré pozice. Po centru do vápna se ale nikdo k zakončení nedostal.

83
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Adam Lanc, přichází Ondřej Pek.
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Lukáš Puchmertl.

80
    Nadále sledujeme urputný boj ve středu pole. Hráči se přetahují držení balonu, šance nepřichází.

75
    Skóre se nám stále nemění a oba celky tak mají k výhře v dnešním zápase stejně daleko.

72
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie: ze hřiště odchází Ondřej Hodosi, přichází Petr Janota.

71
    Hosté kopali rohový kop z levé strany, po něm bude následovat roh z pravé strany.