Crystal Palace – Tottenham 3:0 (kon.) | Arsenal – Norwich 1:0 (kon.) | Brentford – Brighton 0:1 (kon.)
Leicester – Manchester City 0:1 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 4:1 (kon.) | Southampton – West Ham 0:0 (kon.)
Watford – Wolverhampton 0:2 (kon.) | Chelsea – Aston Villa 3:0 (kon.)
Watford FC
0:2 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 11.09.2021, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 4. kolo

To je z mé strany vše a přeji hezký večer. (18:02:11)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.

Domácímu celku se nakonec pasivní hra stala osudnou. Přestože v první půli byla obrana téměř bezchybná, v té druhé si podlomila větev. V 74. minutě totiž ve snaze ubránit centrovanou střelu hlavičkou poslal míč do vlastní klece Francisco Sierralta. Své vítězství Wolves potvrdili v 83. minutě, kdy se prosadil Hwang Hi-Čchan.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Max Kilman (Wolverhampton Wanderers).

90+2
    Žlutou kartu dostává Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers).

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Konec utkání se nese v poklidnějším duchu. Po faulu Kucka dostává volný kop v obranné polovině hráč hostů.

Během druhé půle se potýkáme průběžně s technickými problémy. Přesto se vám pokusíme zprostředkovat co nejpodrobnější textový přenos až do konce utkání.

86
    Fauluje ale rovněž domácí hráč Dennis, který poskytuje výhodu Wolves.

85
    Právě autor druhé trefy Wolves se dostal do střetu s Kuckou, který získává volný kop.
    83. Hwang HI-ČCHAN - 0:2

83
    Wolves právě vstřelili branku!
    Tak tohle byl jasný tah na bránu. Nejprve měl gól na kopačce Marcal, jehož střela byla zblokována, nicméně dorážka, kterou má na kontě HWANG HI-ČCHAN, již do brány zapadla.

82
    Na kopačkách mají míč hosté a hledají cestu do útoku.

81
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Daniel Podence.

81
    Watfrod je v ofsajdu. Rose posílal přihrávku na Sarra, ten byl však příliš rychlý.

80
    Hra se trochu uklidňuje po dramatičtějších minutách.

78
    Nakonec to nebyl daleký výkop, naopak se ke střele dostal Slovák Juraj Kucka, který pálil zleva.