Freiburg – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Fürth – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 0:2 (kon.)
Leverkusen – Dortmund 3:4 (kon.) | Union Berlín – Augsburg 0:0 (kon.) | RB Lipsko – Bayern 1:4 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
0:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 11.09.2021, 15:30 • Trolli Arena, Fürth • Německá Bundesliga • 4. kolo

Z tohoto střetnutí je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si víkend. Na viděnou! (17:34:12)

V příštím kole bude Wolfsburg hostit čtrnáctý Frankfurt. V úterý ještě navíc čeká "Vlky" zápas Ligy mistrů na půdě úřadujícího francouzského mistra z Lille. Fürth bude hrát v pátek na stadionu již zmíněné Herthy.

Wolfsburg je bez ztráty jediného bodu na prvním místě o tři body před druhým Dortmundem. Fürth je po čtyřech kolech s jediným bodem předposlední. Hůře už je na tom pouze berlínská Hertha, která však má o jeden odehraný duel méně.

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:15.

Fotbalisté Wolfsburgu vyhráli i svůj čtvrtý letošní ligový zápas a zůstanou i po tomto kole na čele bundesligové tabulky. Vlci tentokrát uspěli poměrem 2:0 na hřišti nováčka z Fürthu. Skóre otevřel v 10. minutě Lucas Nmecha, jenž po Weghorstově přistrčení střílel z pravé strany vápna mezi nohy brankáře. Více toho nezáživná první půle nenabídla, zajímavé situace byly k vidění až po změně stran. V 53. minutě podskočil Nmecha centr z levé strany, v opačném případě by zakončoval do odkryté klece. Stejný hráč to zkoušel po hodině hry šajtlí, která byla tečována nad branku. Největší možnost Fürthu měl v 85. minutě střídající Abiama, jehož nůžky vytáhl pohotově nad břevno Casteels. A tak přišla v závěru pojistka. Griesbeck fauloval v šestnáctce Waldschmidta a následnou penaltu proměnil střelou do protipohybu brankáře Wout Weghorst.

90+5

90+4
    Zase se nehraje. Dickson Abiama zasáhl ve výskoku Sebastiaana Bornauwa, který se s bolestivou grimasou skácel k zemi.

90+3
    Renato Steffen skolil zezadu Jamieho Lewelinga. Na hřišti se pořádně jiskří a rozhodčí musí krotit vášně.

90+2
    Nastavovat se budou celkem čtyři minuty.

90+1
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je WOUT WEGHORST, který umístil přízemní střelu do levé části branky. Sascha Burchert se vrhnul napravo. Je rozhodnuto.

90
    Sebastian Griesbeck fauloval uvnitř pokutového území Giana-Lucu Waldschmidta. Wolfsburg má možnost definitivně rozhodnout z pokutového kopu.

89
    Renato Steffen hledal přihrávkou před brankou Dodiho Lukebakia. Ten na míč, který skončil v zámezí, nedosáhl. Odkop od branky Burcherta.

88
    Na Fürthu je vidět snaha něco ještě s výsledkem udělat. Vlci se ještě budou v závěru o vítězství strachovat.

86
    Následoval rohový kop, po kterém Greuther nezahrozil. Domácí ale zůstanou poblíž pokutového území a budou vhazovat.

85
    Po dlouhém vhazování do velkého vápna vystřihl střídající Dickson Abiama tvrdé nůžky. Koen Casteels vyrazil jeho zakončení pohotově nad břevno!

84
    Jamie Leweling nakopnut Sebastiaanem Bornauwem. Faul pískán nebyl, hrát bude i tak Fürth.

83
    Cédric Itten se dral za balonem, který skončil v zámezí. Domácího útočníka ubránil tělem John Anthony Brooks, který si po souboji zavazuje tkaničku.