Havířov – Mountfield HK 0:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:2 (kon.)
Zlín – Jihlava 1:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:4 (1:2 po s.n.)
Salzburg – K. Vary 2:8 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:8 (kon.)
AZ Havířov
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Mountfield HK
Sobota 11.09.2021, 11:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL Extraliga juniorů • 2. kolo

Ani ve třetí třetině branka nepadla, a i šancí už ani moc nebylo. Zápas končí hubenou výhrou Hradeckých 2:0. Rozhodlo se o ní už v první třetině díky přesilovkové trefě Pajera a střele Vaňkovského z dálky. Havířovští za celý zápas nenašli recept na Jakuba Tichého v hradecké brance, který si připisuje nulu a tím i velký podíl na výhře svého týmu. Pro AZ je to škoda, dneska totiž nebyl horším týmem. Tři body ale putují na východ Čech.

Ode mne je to pro dnešek z Havířova vše, napočtenou u dalších přenosů. (13:27:04)

59:45
    Posladní atak AZetu, ale tohle už hosté zvládnou.

58:55
    Havířovští nahazují puk do útočné třetiny, Nowak spěchá na střídačku.

58:39
    Oddechový čas pro domácí.

58:39
    Nowak zachytil nahozený puk, hra přerušena.

57:39
    Kubíček od modré posílal puk na branku, ale ke kotouči se jako první dostali hosté a zakládají útočnou akci.

57:03
    Hraje se nahoru-dolů prakticky bez přerušení, ale také bez brankových situací.

55:44
    Domácí Hledík teď poslal tělelm k zemi Boukala a tím zastavil akci hradeckých na modré čáře.

54:40
    Pastor tečoval Kubíčkovo v nahození od modré těsně mimo branku.

54:27
    Icing hradeckých při pokusu o rychlý přechod do útoku.

53:38
    Protiakce hostů končí v rohu havířovské třetiny.

52:56
    Pastor si vestředním pásmu prohodil puk mezi nohama obránce, vnikl do útočné třetiny a donutil Tichého k dalšímu zákroku.

51:44
    Kočí zavezl elegantně puk do třetiny a pak vyzval Zavřela ke střele, Tichý vyráží ramenem.

50:43
    Útočná akce hostů, puk jim však utekl z pásma a následně jim je písknut ofsajd.

49:27
    Becher to zkusil po objetí branky u první tyčky, Tichý tam ale na poslední chvíli přitlačil svůj beton.