Hranice – Jičín 23:30 (kon.) | SHC Maloměřice – Lovosice 27:37 (kon.) | Nové Veselí – Kopřivnice 33:30 (kon.)
Karviná – Dukla 31:20 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
33:30 (15:12)
KH ISMM Kopřivnice
Sobota 11.09.2021, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 2. kolo

Dnešní utkání sledovalo 360 diváků. (18:52:07)

Z mé strany je to tak dnes vše. Bylo mi ctí vás dnešním utkáním provázet, mějte krásný víkend a někdy příště se na vás ve Veselí budu těšit na počtenou!

TJ Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice 33:30 (15:12)
    Nejvíce branek: Burnazović 6/2, Bartůněk 5, J. Flajsar 4/2 – Grizelj 7/1, Čadra 5, Petřík 5/3. Rozhodčí: Letev, Králíček. Sedmimetrové hody: 6/4 – 6/4. Vyloučení: 3:4. Diváci: 360.

Peter Kostka (Sokol Nové Veselí): Jsme šťastní, že jsme to zvládli v úvodu sezóny. Kopřivnice se postupně zlepšuje, hrála velmi dobře v přípravě a v momentě, kdy si sedne, tak bude těžký tým pro všechny. Fungoval nám útok v druhém zápase po sobě, ale dostat 30 branek je moc, tam musíme hodně věcí zlepšit. Těšíme se ve středu na Duklu, dnes si to užijeme a zítra jdeme zase pracovat. Také jsme rádi za takovou atmosféru, která tady dnes panovala, bylo to něco neskutečného a lidem musíme poděkovat.

Lubomír Veřmiřovský (KH ISMM Kopřivnice): Chtěl bych pogratuloval domácím k vítězství. Bojovali více a chtěli více ty dva body urvat, což bylo klíčové. Pokud se nebudeme rvát srdcem, tak nebudeme mít body, které potřebujeme. Na 33 inkasovaných branek se vyhrát nedá, nejsem spokojen s obrannou fází, tam máme hodně mezer. Diváci nám dlouho chyběli, hraje se úplně jinak před narvanou halou a jsme rádi, že přišli v takovém počtu.

Během chvíle přinesu ještě přepis z tiskové konference obou trenérů, která se uskuteční za chvilku!

Ve Veselí je dobojováno a naplněná hala slaví úvodní výhru Veselí na domácí palubovce! Byl to skvělý zápas po celých 60 minut, kterému nechybělo vůbec nic. Sokolu sedl vstup do druhé půle, nepustil Kopřivnici ke srovnání, i když často osciloval na hraně těsného výsledku.

Ve 48. minutě to už bylo o pět branek, Kopřivnice ale nic nevzdávala, vysunula osobní obranu na jednoho hráče a do útoku chodila v herní situaci 7 na 6. Domácí to ale zvládli ubojovat, ustát klíčové momenty a výhra nad Kopřivnicí se do tabulky bude počítat. Nutno ocenit i parádní kulisu ze strany hostujících fanoušků, kteří notně přispěli k úrovni tohoto zápasu.

Konec zápasu. (33:30)

60
    Domácí dohrávají zápas do postavené obrany a během chvíle začnou slavit druhou výhru v letošním ročníku! (33:30)

60
    Do konce zbývá zhruba půl minuta, trenér Kostka bere oddechový čas a ve veselské hale se již slaví. (33:30)
    60
    Čadra přidává v závěru zápasu svoji pátou branku, celkově pak 30. na hostující straně. (33:30)
    60
    Dodica osobku využil k tomu, aby proběhl středem hřiště a skóroval, teď už je to opravdu jenom honba za brankami. (33:29)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
    (32:29)

59
    Závěr dohrají domácí v oslabení! Bartůněk za faul na Čadru dostal dvě minuty a Kopřivnice sedmimetrový hod. (32:28)

59
    Flajsar mohl zápas potvrdit sedmičkou, jenže i vzhledem k zákroku Žingora trefil jenom tyčku! (32:28)
    59
    Ten samý hráč sice snižuje, na drama už ale hosté nemají sílu a ani čas. (32:28)
    58
    Ani osobka ale hostům nepomohla. Bartůněk přešel kličkou přes Grizelje a úspěšně zakončil. (32:27)
    57
    Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (31:27)
    57
    A je hotovo! Dodica po zisku míče trefil z půlky prázdnou kasu, tři minuty do konce vede Veselí už o pět branek! (31:26)