KPR Ruch – Olomouc 29:29 (kon.) | Dunajská Streda – Hodonín 30:18 (kon.) | Kynžvart – Zlín 21:20 (kon.)
Most – Michalovce 25:27 (kon.) | Šaľa – DHC Plzeň 23:23 (kon.) | Tatran Stupava – Slavia 17:33 (kon.)
Poruba – Písek 29:30 (kon.)
KPR Ruch Chorzów
29:29 (16:12)
DHK Zora Olomouc
Sobota 11.09.2021, 13:00 • Hala sportowa MOSiR, Chorzów • MOL liga žen • 2. kolo

Dramatické utkání končí remízou 29:29! Olomoucké hráčky dlouho tahaly za kratší konec. Po poločase prohrávaly 12:16, v průběhu druhé půle ztrácely i pět gólů. Pak se ale vzepjaly, ztrátu vymazaly a v závěru utkání dokonce útočily na vítězství. 10 sekund před koncem je Natálie Kuxová poslala do vedení 29:28, ovšem Ruch stačil v poslední vteřině dorovnat. (14:31:55)

Konec zápasu. (29:29)
    60
    Polina Masalovová domácí hrdinkou! Srovnala v úplně poslední sekundě duelu. (29:29)

60
    Ještě time-out domácích... (28:29)
    60
    Natálie Kuxová se středem protlačila až do zakončení a proměnila! Zora vede zhruba 10 sekund před koncem! (28:29)

60
    Oddechový čas pro Olomouc! Hostující hráčky si chtějí připravit možná poslední útok zápasu. (28:28)
    59
    Zase rychlé vyrovnání Olomouce! Na gól Grabińské odpověděla Iva Závišková! (28:28)
    59
    Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Klaudia Grabińská). (28:27)
    58
    Klára Sovová srovnala. (27:27)
    58
    Karolina Jasinowská využila skvělé přihrávky Polańské. (27:26)
    57
    Iva Závišková vyrovnala. Před námi je dramatická koncovka! (26:26)
    57
    Polášková zastavila první střelu soupeřek, proto Paulině Masiudaové už však neměla šanci. (26:25)

57
    Kubáčková slabou střelou odevzdala domácí brankářce. Ruch může do útoku. (25:25)
    56
    Pěkná akce Ruchu. Zblízka zakončila Marcelina Polańská. (25:25)
    54
    Natálie Kuxová táhne Olomouc! Dostala se do trháku a nekompromisně posunula Hanačky do vedení. (24:25)
    53
    Natálie Kuxová ji proměnila a opět tak vyrovnala. (24:24)

53
    Další sedmička pro Olomouc! (24:23)
    52
    Karolina Jasinowská nadvakrát překonává Poláškovou a vrací domácím vedení! (24:23)