Frankfurt – Stuttgart 1:1 (kon.) | Bochum – Hertha 1:3 (kon.) | Mönchengladbach – Bielefeld 3:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:1 (1:1)
DSC Arminia Bielefeld
Neděle 12.09.2021, 19:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 4. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 13:10. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:18. (21:28:48)

Je konec! Domácí nakonec poráží Bielefeld 3:1 a připisují si první vítězství v této sezóně. Po dobrém vstupu hostů dokázala Borussia srovnat obraz hry. Ve 36. minutě pak Lars Stindl otevřel skóre. V závěru nastavení ale dokázal vyrovnat Masaja Ukugawa. Po změně stran byla o něco aktivnější Arminia, ale dvacet minut před koncem se podruhé prosadil Lars Stindl. O tři minuty později pak napsal gólovou tečku Zakaria.

90+3

90+2
    Hosté se pokusilo ohrozit Yanna Sommera centrem z pravé strany, ale pobídka skončila v rukavicích domácího brankáře. Tohle už si Borussia pohlídá.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Rozběhla se poslední minuta. Hosté se usadili na polovině domácího mužstva, ale zatím kombinují daleko od pokutového území.

89
    Domácí hrají s míčem na kopačkách a bez problémů si hlídají svůj náskok. Borussia má závěr duelu pevně v rukou.

87
    Bénes dostal přihrávku do pokutového území, kde zakončoval dloubákem pravačkou, ale Ortega se roztáhl a vykouzlil krásný zákrok!

86
    Pléa pomohl spoluhráčům v souboji o míč na polovině hřiště, ale ve skluzu jej zahrál pouze do zámezí. Hostům už moc času nezbývá.

85
    Hosté se po delší době objevili v pokutovém území, nicméně hlavička skončila daleko od zadní tyče Sommerovy branky.

84
    Hostující Serra se hnal po pravé straně směrem vpřed, jenže si předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Vhazovat budou domácí.

83
    Yann Sommer se opět zapojil do rozehrávky Borussie. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, kde byl Embolo.

82
    Pléa si řekl o přihrávku do blízkosti velkého vápna, kde se s míčem nedokázal otočit kolem obránce a přišel o něj.

80
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut a domácí Borussia si hlídá své dvoubrankové vedení. Hostům se v posledních minutách vůbec nedaří.

79
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Florian Krüger.
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Janni Serra.

78
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Breel Embolo.

77
    Žlutou kartu dostává Robin Hack (DSC Arminia Bielefeld).

76
    Yann Sommer se musel znovu zapojit do rozehrávky svého mužstva. Švýcarský brankář rozehrál na pravou stranu, kde došlo k faulu.

Tomáš Kubečka

Branky: 36. Stindl (Scally), 70. Stindl (Herrmann), 73. Zakaria (Herrmann) – 45+2. Okugawa

Karty:   69. Scally (MNC) – 77. Hack (BIE)

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Beyer, Ginter, Elvedi – Scally, Neuhaus (69. Bénes), Zakaria, Netz (59. Herrmann) – Stindl (78. Embolo) – J. Hofmann (46. H. Wolf), Pléa.
    Náhradníci: Sippel – Bénes, Bennetts, Herrmann, Embolo, Kramer, Jantschke, Noss, H. Wolf.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, de Medina, J. Nilsson, Laursen – Schöpf, Prietl, Okugawa (79. Krüger) – Wimmer (73. Lasme), Klos (79. Serra), Hack.
    Náhradníci: Kapino – Czyborra, Krüger, Kunze, Serra, Lasme, Ramos.