Sampdoria – Inter 2:2 (kon.) | Cagliari – Janov 2:3 (kon.) | Spezia – Udinese 0:1 (kon.)
Turín – Salernitana 4:0 (kon.) | AC Milán – Lazio 2:0 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 2:1 (kon.)
UC Sampdoria
2:2 (1:2)
Inter Milán
Neděle 12.09.2021, 12:30 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 3. kolo

Za námi je velice zajímavé utkání mezi Sampdorií a Interem Milán, které skončilo dělbou bodů. Po remíze 2:2 jsou tak spokojenější domácí, kteří se dočkali svých prvních branek v sezoně a navíc s úřadujícím mistrem sehráli velmi vyrovnané utkání. Jako první se prosadil v 18. minutě po krásně zahraném přímém kopu Federico Dimarco. O pár minut později odpověděl domácí stoper Maja Jošida i díky nešťastné teči Edina Džeka těsně před gólmanem. Před pauzou se sice trefil Lautaro Martínez, ale po ní vyrovnával Tommaso Augello. V dalším průběhu utkání jsme viděli šance na obou stranách, ale závěr už byl poměrně rozkouskovaný. Remíza to je zasloužená.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemně strávené nedělní odpoledne. Na počtenou! (14:37:14)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.

90+7

90+6
    Verre vyslal do vápna zajímavý centr, který musel hostující brankář boxovat. Poté se už hosté dokázali dostat co nejdále od své svatyně.

90+5
    Po mírném tlaku Sampdorie přichází na řadu další standardní situace. Dopadne tentokrát pro domácí lépe?

90+4
    Antonio Candreva napálil z velké dálky pouze zeď, tudíž Handanovič v tuto chvíli zasahovat nemusel.

90+3
    Po zbytečné ztrátě míče se dopředu hnali domácí. Arturo Vidal musel za žlutou kartu zatáhnout za záchrannou brzdu, protože Ernesto Torregrossa se už chystal ke střele.

90+2
    Arturo Vidal dopředu postupovat nemohl, neboť neměl tolik potřebnou podporu svých spoluhráčů.

90+1
    Ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že se bude nastavovat 6 minut, se k nepřesné hlavičce dostal Omar Colley.

90
    Po faulu v těsné blízkosti šestnáctky Interu se bude kopat standardní situace. Mezitím další žlutou kartu viděl hostující Correa.

89
    Žlutou kartu dostává Edin Džeko (Inter Milán).

89
    Hosté budou muset dohrát v deseti. Sensi ve hře už pokračovat nebude moct, protože jeho problémy s kolenem jsou vážné.

88
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Ernesto Torregrossa.

88
    Po ztrátě míče musel faulovat Adrien Silva, jenž si za svůj počin vysloužil od sudího Orsata žlutou kartu.

87
    Adrien Silva vyslal ze strany centr, který byl okamžitě odvrácen. Vzápětí to domácí zkoušeli dalším balónem směrem do vápna, ale milánský tým se ubránil.

86
    Na konci 86. minuty bude celek v modrých dresech kopat rohový kop. Do vápna Interu se stěhuje většina hráčů na trávníku.

84
    Nicméně penalta z toho nebude, takže Inter Milán si bude muset nechat zajít chuť.

84
    Do hry se vložil i VAR, který teď zkoumá situaci v pokutovém území Sampdorie. Hosté totiž reklamovali ruku.

83
    Dumfriesův centr ze strany byl zablokován zadáky Sampdorie.

Daniel Fekets

Branky: 33. Jošida, 47. Augello (Bereszynski) – 18. Dimarco, 44. Lautaro Martínez (Barella)

Karty:   35. Thorsby (SMD), 67. Bereszynski (SMD), 82. Colley (SMD), 88. Adrien Silva (SMD) – 22. Brozović (INM), 89. Džeko (INM), 90. Correa (INM), 90+3. Arturo Vidal (INM)

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello (78. Murru) – Thorsby, Adrien Silva (88. Torregrossa) – Candreva, Damsgaard (78. Verre), Caputo – Quagliarella (C) (67. Askildsen).
    Náhradníci: Falcone – Chabot, Verre, Torregrossa, Depaoli, Askildsen, A. Ferrari, Murru, Trimboli, Ihattaren, Ciervo, Dragusin.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Dimarco (68. Dumfries) – Darmian, Barella, Brozović (53. Arturo Vidal), Çalhanoğlu (68. Sensi), Perišić (53. D'Ambrosio) – Lautaro Martínez (62. Correa) – Džeko.
    Náhradníci: Cordaz, I. Radu – Dumfries, Gagliardini, Alexis Sánchez, Kolarov, Vecino, Sensi, Ranocchia, Correa, Arturo Vidal, D'Ambrosio.

Rozhodčí: Daniele Orsato