Young Boys – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Sevilla – Salzburg 1:1 (kon.) | Villarreal – Atalanta BC 2:2 (kon.)
Dynamo Kyjev – Benfica 0:0 (kon.) | Barcelona – Bayern 0:3 (kon.) | Lille – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Malmö – Juventus 0:3 (kon.) | Chelsea – Zenit 1:0 (kon.)
BSC Young Boys
2:1 (0:1)
Manchester United
Úterý 14.09.2021, 18:45 • Stade de Suisse, Bern • Liga mistrů • Skupina F

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:48:32)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 12:0. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:3.

Je konec fantastického zápasu, ve kterém Young Boys porazil Manchester United 2:1! Už ve 13. minutě rozveselil hostující fanoušky ikona Cristiano Ronaldo, který poslal rudé ďábly do vedení. Ve 35. minutě ale svému týmu pořádně zavařil Aaron Wan-Bissaka, který za svůj faul uviděl červenou kartu. O tři minuty později mohl ve velké šanci srovnat Christian Fassnacht, ale pálil jen vedle brány. Do druhé půle domácí vlétli aktivně a hosté šli do třech stoperů, jelikož na trávník přišel Varane. V 66. minutě se Bernu podařilo srovnat na 1:1, když se trefil Moumi Ngamaleu. Domácí pokračovali ve velkém nátlaku a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak přišla naprosto šílená věc a nekoncentrovanost Jessého Lingarda, který poslal strašnou malou domů a nalil tak Theosonu Jordanu Siebatcheuovi do velké šance, se kterou si domácí útočník poradil a zakončil k levé tyči.
    Manchester United prohrál s Young Boys 1:2.

90+6
    90+5. Theoson Jordan Siebatcheu - 2:1

90+5
    Young Boys právě vstřelil branku!
    Domácí se ke konci nastavení přece jenom dočkali vítězného gólu a berou všechny tři body za výhru 2:1! Na co ovšem myslel Jesse Lingard, to neví momentálně nikdo. Anglický záložník totiž naprosto lacině poslal malou domů, která ale neměla žádnou razanci a THEOSON JORDAN SIEBATCHEU se tak dostal do obrovské šance, kterou proměnil zakončením do levé části branky.

90+4
    Wilfried Kanga sice centroval z levé strany do vápna, ale bylo to příliš brzo, protože uvnitř šestnáctky se nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.

90+3
    Moumi Ngamaleu se následně dopustil faulu na Nemanja Matiče.

90+3
    Michel Aebischer vystihl přihrávku Victora Lindelöfa, která hledala Anthonyho Martiala. Následně ale Young Boys neudrželi míč na hrací ploše.

90+2
    Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Meschak Elia, přichází Wilfried Kanga.
    Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Sandro Lauper, přichází Cédric Zesiger.

90+1
    Domácí to zkouší po pravé straně, ale centr Elii skončil jen na hlavě Varana. Po chvíli přiletěl opět míč do vápna Manchesteru, ale hosté dokázali odkopnout balón.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Anthony Martial.

89
    Posléze švýcarský celek měl k dispozici rohový kop, ale nevytěžil z něj nic moc nebezpečného.
    88. De Gea vyrazil pokus Laupera!

88
    Sandro Lauper vypálil z dálky tvrdou ránu pod horní tyč, ale David de Gea předvedl velmi dobrý zákrok a konečky prstů vyrazil míč mimo své tři tyče!

87
    Jesse Lingard si sice zpracoval nákop, ale posléze neměl šanci se prodrat přes obranu Bernu.

86
    Standardní situace švýcarského celku ale nepřinesla nic moc vážnějšího. Po chvíli se Moumi Ngamaleu dostal ke střele zpoza vápna, ale míč letěl vedle svatyně Manchesteru.