Zubří – Královo Pole 23:20 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 26:24 (kon.)
26:24 (8:10)
TJ Sokol Nové Veselí
Středa 15.09.2021, 19:00Chance Extraliga mužů • 3. kolo

HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí 26:24 (8:10)
    Nejvíce branek: Šůstek 7/1, Krušberský 5, Hlinka 4 – Gregorovič 5, Dodica 4/1, Bartůněk 4. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 3:4. (20:36:00)

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí výhrou Dukly, která vyhrála poměrem 26:24. I druhý poločas nám přinesl vyrovnanou podívanou a tentokráte jsme se dočkali hodně hezkých momentů, navíc padalo dost branek. I tak se z vítězství raduje domácí celek, který si zajistil velice cenné body.

Konec zápasu. (26:24)
    60
    David Šůstek pro změnu zamířil do prázdné branky. (26:24)
    60
    Sokol měl sice míč, jenomže o něj přišel a z rychlého protiútoku se prosadil Jakub Sviták. (25:24)

60
    Oddechový čas pro hosty. (24:24)
    60
    Tak přeci jenom. V poslední minutě se povedlo srovnat krok Marku Hlinkovi. (24:24)
    59
    David Šůstek ovšem po rychlé protiakci znovu snižuje. (23:24)
    59
    Dost možná je rozhodnuto. Maximálně záležet si nyní dal David Melichar, který navyšuje. (22:24)
    58
    Kontaktní brankou se prezentoval Marek Hlinka, ještě to bude hodně zajímavé. (22:23)
    58
    A aby toho nebylo málo, tak na rozdíl dvou branek navyšuje Roman Dodica. (21:23)
    57
    Vojtěch Krčál stál na konci poměrně dlouhé kombinace svého celku, kterou vyřešil šikovným lobem. (21:22)

55
    Oddechový čas pro domácí. (21:21)
    54
    Na opačné straně se Jakub Krušberský dostal k míči a pohotovou střelou zamířil k tyči. (21:21)
    54
    Hosté jdou znovu do vedení, postaral se o to Jakub Flajsar. (20:21)
    53
    A je znovu srovnáno. Po rozehrávce to na sebe vzal Marek Hlinka, který to provedl znamenitě. (20:20)
    52
    Na pravé straně měl ovšem hodně prostoru na zakončení Ondřej Veselý, který byl pohotový. (19:20)
    51
    A je dokonce srovnáno. Sokol chyboval a do protiútoku se dostával Jiří Rakouský, který trefil přesně. (19:19)